Archiv aktualit

Užijte si srpen v termálním parku v srdci Jeseníků

Pestrý program na SRPEN!

Druhý měsíc prázdnin je tady co nevidět a my pro Vás máme připraven pestrý program! Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě.

Letní dovolená v Luhačovicích na kole? To je to pravé pro vás!

Poznejte krásu Luhačovic na kole

Prázdninové letní dny přímo vybízí k aktivně trávenému času v přírodě. Luhačovice a jejich okolí nabízí nespočet cyklostezek, díky kterým poznáte malebné okolí tohoto lázeňského města. Užijte si letní dovolenou aktivně v...

Voda je pro lidský organismus nezbytná, zajišťuje látkovou výměnu a dobrou funkci ledvin, jimiž se z těla vylučují škodlivé látky.

Jak přežít horké letní dny? Máme pro vás několik tipů!

Přichází horké letní dny a lékaři nás pravidelně upozorňují, abychom nezapomínali dodržovat pitný režim, protože vysoké letní teploty představují pro lidský organismus velkou zátěž. Kvůli horku jsme vyčerpaní, nesoustředění,...

Dominantou lázeňského města je zámek Velké Losiny

Tipy na výlety ve Velkých Losinách a okolí

Léto přímo vybízí k tomu vyrazit do přírody a na výlety. Velké Losiny a jejich okolí jsou jako stvořené pro nespočet kulturních i turistických zážitků. Máme proto pro vás pár tipů.

V létě dbejte zvýšenou pozornost svým nohám

Natékají Vám v létě více nohy? Poradíme Vám, co s tím...

Plánujete již dovolenou a bude Vás čekat delší cesta autem nebo letadlem? Dbejte na prevenci otoků dolních končetin a častěji si dělejte pauzy a protáhněte se. Vašim nohám to jen prospěje!

Letní dovolená v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA

Proč trávit letní dovolenou v lázních

Patříte mezi ty, kteří se během celého roku vymlouvají, že na nic nemají čas? Zejména na péči o své preventivní zdraví? Využijte proto léto a dopřejte si letní lázeňský pobyt v hotelech ROYAL SPA! Ať už přijedete sami, ve dvou...

Sobotní řádění s žabákem Coqui v Termálech Losiny

Sobota s žabákem v Termálech Losiny

V sobotu 29. července Vás čeká další skvělý den plný rozzářených dětských úsměvů a dobrodružství s žabákem Coqui. Všechny děti si užijí pestrou zábavu, zatímco rodiče mohou odpočívat v relaxačních zónách.

Dětské řádění s Algidou v srdci Jeseníků

Dětské řádění s Algidou v Termálech Losiny

Termální park v srdci Jeseníků odstartuje 22. července od 11.00 hodin další skvělou akci pro děti i dospělé. Těšit se můžete na 9 termálních bazénů, vodní atrakce, bohatý animační program pro děti a cvičení pro dospělé.

Užijte si skvělý den s žabáken Coqui v Termálech!

Coqui summer 2017 v sobotu 15.července

Léto je v plném proudu a my Vám a Vašim dětem chceme 15. července od 11.00 - 19.00 hodin dopřát další skvělý den v Termálech Losiny. Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě.

Zakladatelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská

Veronika Záhorská, ředitelka Korunky Luhačovice, Ženou regionu 2016

Ředitelka neziskové organizace KORUNKA LUHAČOVICE Veronika Záhorská byla v těchto dnech vyhlášena Ženou regionu Zlínského kraje za rok 2016.