Kariéra v řetězci lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA

Chcete spojit Vaši profesní kariéru s naší společností? Staňte se naším kolegou v řetězci lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru.

V případě zájmu zašlete na personální oddělení Váš životopis v českém jazyce s uvedením pozice, o kterou máte zájem. Ať patříte mezi čerstvé absolventy, nebo máte praxi, můžete se k nám přihlásit.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně

Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves

Průběžně doplňujeme databázi kandidátů na pracovní místa:

STIPENDIA

Stipendijní program

  • Stipendijní program pro žáky učebního oboru - přihláška
  • Stipendijní program pro žáky maturitního oboru - přihláška

 

Registrujte se do naší databáze uchazečů o zaměstnání.

Pokud jste nenašli tu správnou pozici pro Vás a jste přesvědčeni, že by Vaše zkušenosti mohly významně přispět k rozvoji naší společnosti, pak zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem, s uvedením Vašich zkušeností a názvem pozice, na které byste chtěli pracovat, emailem na adresu personálního oddělení hr@royalspa.cz.

Vzdělávání

Pro naše klienty chceme přinášet kvalitní služby. Proto jsme ve výběru našich pracovníků důslední.

Zároveň se snažíme o to, aby každý z nováčků zapadl do našeho týmu a mohl naplno využít svých znalostí a zkušeností. Pro naše nové pracovníky máme připravený systém zaškolení. Stávající pracovníky podporujeme v jejich vzdělávání, které jim umožní udržovat jejich profesní znalosti.

Pro pracovníky na manažerských pozicích jsou tréninky a možnosti účastnit se dalšího profesního vzdělávání postaveny individuálně, dle aktuálních potřeb každého z nich.

Naši pracovníci absolvují také hodnocení a hodnotící rozhovory, jejichž součástí jsou i informace o pracovním výkonu a následně stanovení cílů pro další období v návaznosti na profesní rozvoj.

Zpracování osobních dat

Zasláním životopisu do společnosti Royal Spa a.s. nebo jejích dceřiných společností, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu v našich zařízeních. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Váš souhlas s uchováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat.