Kariéra

Chcete spojit Vaši profesní kariéru s naší společností? Staňte se naším kolegou v řetězci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru.

Ať patříte mezi čerstvé absolventy nebo máte zkušenosti a praxi, kterou chcete využít na plný či částečný úvazek, můžete u nás najít uplatnění. V případě zájmu zašlete na personální oddělení Váš životopis v českém jazyce s uvedením pozice, o kterou máte zájem.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst v našich lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA.

 

Pro kancelář v Praze hledáme kolegu/kolegyni na pozici 


PRŮBĚŽNĚ HLEDÁME

Průběžně doplňujeme databázi kandidátů o níže uvedené pozice. Zasláním Vašeho životopisu získáte možnost zůčastnit se v budoucnu výběrového řízení.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte, a jste přesvědčeni, že Vaše zkušenosti by mohly významně přispět k rozvoji naší společnosti? Pošlete Váš motivační dopis a životopis s uvedením praxe a konkrétních zkušeností, které nám můžete nabítnout, na email personálního oddělení hr@royalspa.cz.


STIPENDIA

Vystudujte za podpory naší společnosti.

Více informací


VZDĚLÁVÁNÍ

Je naší velkou snahou podporovat pracovníky v jejich profesním i osobním rozvoji.

Více informací


ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH DAT

Zasláním životopisu do společnosti ROYAL SPA, a.s. nebo jejích dceřiných společností, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu v našich zařízeních. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Váš souhlas s uchováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese hr@royalspa.cz.