Rehabilitační pobyty

Rehabilitační pobyty slouží klientům, jejichž léčba vyžaduje kombinaci několika technik současně - fyzioterapie, manuální terapie, fyzikální terapie, pohybová léčba, dietologie a léčba s využitím léčivých minerálních pramenů.

Lázně ROYAL SPA jsou vhodné pro klienty s nemocemi revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, mimokloubní revmatismus, artrózy velkých kloubů, nemoci z povolání postihující pohybový systém, osteoporóza, chronické bolesti zad, stavy po náhradách velkých kloubů, stavy po ortopedických operacích a operacích páteře...

Jak mi mohou pomoci lázně

  • Profesionální rehabilitace

Kombinace účinků léčebných procedur spolu s intenzivní lázeňskou rehabilitací směřuje k obnovení přirozené rovnováhy v délce a napětí svaloviny, postavení kloubů a zatížení páteře.

  • Zmírnění bolesti

Zlepšení svalové funkce pomocí intenzivní lázeňská rehabilitace v kombinaci s blahodárnými účinky přírodních léčivých pramenů a ostatních lázeňských procedur má za následek zmírnění bolestí.

  • Typické lázeňské procedury

Koupele v léčivé vodě, vířivé a perličkové koupele, suché uhličité koupele, individuální fyzioterapie, skupinové cvičení, balanční cvičení na míčích, plynové injekce, elektroléčba, magnetoterapie.

Nabídka pobytů

VELKÉ LOSINY

Vyzkoušejte lázně

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, lázeňské procedury stanovené lékařem do 2.100 Kč, volné vstupy do vnitřního termálního bazénu.

Vyzkoušejte pobyt v lázních a zjistíte, že více než chemie Vám pomůže léčivá síla čistého přírodního zdroje. Zdraví spočívá v prevenci a posílení imunity. Teprve vlastní zkušenost vám pomůže odkrýt tajemství pravé relaxace.

od 10 500 Kč / 7 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Lázně na zkoušku

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování, plná penze, lékařské vyšetření, 8 lázeňských procedur.

Program vhodný pro lázeňské nováčky, kteří si chtějí vyzkoušet lázeňské procedury, pobyt v lázních a poznat krásy Moravského Slovácka.

od 7 980 Kč / 7 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařské vstupní vyšetření, 16 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Ideální pobyt pro Ty, kteří se chtějí věnovat sobě a především své tělesné schránce. Pobyt je ideálním řešením různých zdravotních problémů.

od 14 280 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Lázně na ochutnávku

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování, polopenze, lékařské vyšetření, 8 lázeňských relaxačních procedur, volný vstup do vodního relax centra.

Užijte si barevné podzimní měsíce v poklidném lázeňském prostředí Luhačovic a ochutnejte vše, co nabízíme: léčebné procedury, relaxaci a vynikající kuchyni. Příjemné podzimní ceny zajistí Vaši ještě větší spokojenost.

od 6 300 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře