Vánoční a silvestrovské pobyty

Máme pro Vás dárek k Vánocům! Vyhněte se prosincovému shonu a stresu a přijeďte si užít pohodu, klid a vánoční atmosféru do českých a moravských lázní. My se o Vás královsky postaráme!

Prožijte Silvestr 2017 originálním způsobem. Zveme Vás do českých a moravských lázní ROYAL SPA. Silvestr 2017 v lázních Vám přinese nevšední zážitky, zimní radovánky, hýčkání v podobě lázeňských procedur a další překvapení, která k oslavě Silvestru v lázních neodmyslitelně patří. Naplno si užijete špičkové gastronomie, komfortního ubytování a nadstandardní královské péče. Na své si přijde každý - milovníci zimnních sportů, rodiny s dětmi, senioři i ti, kteří chtějí prožít romantický Silvestr ve dvou.

VELKÉ LOSINY

Vánoční pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit 500 Kč na procedury, doprovodný vánoční program a bonusy, termální bazény.

Vánoce bez stresu a v pohodě. Magická vánoční atmosféra, termální bazény a profesionální lázeňská péče, to jsou Vánoce v Termálních lázních Velké Losiny.

od 8 300 Kč / 4 noci / os.

Silvestrovský pobyt

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 5 nebo 6 nocí, polopenze, kredit na volný výběr procedur, vstup do termálního parku.

Užijte si silvestrovský pobyt na horách. Výborná kuchyně, skvělé hotelové služby a dobré zázemí pro děti, pestrý program, to vše Vám zaručí nezapomenutelný Silvestr 2017 v Jeseníkách.

od 9 690 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit na procedury, volné vstupy do hotelového bazénu, vstupy do termálního parku, noční koupání.

Konec roku se skvělými zážitky v Termálních lázních Velké Losiny. slavnostni silvestrovský GALA večer, termální park, silvestrovský program, výborná kuchyně, skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 12 100 Kč / 6 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Silvestrovský pobyt

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování, plná penze, léčebný program, bohatá kulturní a silvestrovská zábava, volný vstup do bazénu a whirlpool.

Přijeďte strávit Silvestrovský pobyt 2017 a první dny roku 2018 do Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves, kde Vás čeká odpočinek, relaxace a nevšední zážitky při oslavách příchodu Nového roku!

od 8 990 Kč / 5 nocí / os.

LUHAČOVICE

Lázeňský Silvestr

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování, polopenze, 7 lázeňských procedur, lékařská konzultace zdarma, bohatý kulturní program, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Nenechejte si ujít Silvestrovský pobyt 2017 v lázních Luhačovice. Již nyní si můžete rezervovat pobyt v lázeňském hotelu MIRAMARE. Balíček lázeňských procedur, skvělé jídlo, kulturní program, silvestrovský večer a spousta zážitků.

od 10 650 Kč / 6 nocí / os.

Wellness Silvestr

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování, polopenze, 7 wellness procedur, lékařská konzultace zdarma, bohatý kulturní program, volný vstup do vodního relax centra.

Moderní lázeňský hotel VILA ANTOANETA nabízí netradiční Silvestrovský pobyt s wellness procedurami. Nechejte se hýčkat při wellness procedurách a užijte si bohatý kulturní program. Pravá relaxace v lázních Luhačovice.

od 10 650 Kč / 6 nocí / os.

Luxusní Silvestr

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování, polopenze, 7 luxusních procedur, lékařská konzultace zdarma, bohatý kulturní program, volný vstup do vodního relax centra.

Silvestrovský pobyt 2017 s luxusními procedurami v příjemném prostředí hotelu VILA VALAŠKA v Luhačovicích. Dopřejte si pravou relaxaci a zážitků v nejkrásnějších moravských lázní.

od 14 350 Kč / 6 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Vánoční pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, 8 lázeňských procedur, kulturní vánoční program, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte na vánoční pobyt do hotelu ROYAL.Nadělte si krásný vánoční dárek v podobě královské péče, vynikající sváteční vánoční kuchyně, relaxace pod rukama profesionálů a pohádkové vánoční atmosféry v Mariánských Lázních. Letošní Vánoce v lázních...

od 12 540 Kč / 7 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, 8 lázeňských procedur, kulturní silvestrovský program, volný vstup do wellness centra .

Oslavte Silvestr v Mariánských Lázních.Užijte si silvestrovský pobyt plný pohody a s královskou péčí v hotelu Royal Mariánské Lázně. Čeká Vás skvělá gastronomie, báječné lázeňské procedury, spousta kulturních a silvestrovských zážitků a komfortní ubytování...

od 14 630 Kč / 7 nocí / os.

Zimní katalog

Obálka zimního katalogu

Prohlédněte si zimní katalog pro rok 2017 / 2018 (velikost souboru 970 kB).

Vyberte si jednu ze 4 destinací a objednejte si nabité zimní, vánoční a silvestrovské pobyty.

Katalog Vám rádi zašleme zdarma.

Objednat