22. 1. 2019

Valentýn si žádá lásku a zamilovaný nápad. Věnujte pobyt v lázních!

Máte rádi Valentýna, svátek všech zamilovaných? A lámete si každý rok hlavu nad tím, čím svou drahou polovičku nebo blízké překvapit? Zapomeňte letos na bonboniéru, kytku nebo kino. Překvapte svého partnera, rodiče, babičku nebo kamarádku dárkovým poukazem na (nejen) romantický pobyt v lázních. Využít jej totiž může kdokoli a kdykoli!


Romantické pobyty pro dva

Dárkovým poukazem v našich lázních potěšíte nejen svého partnera, ale i sebe. Pečovat a hýčkat vás budeme s plným nasazením a dopřejeme vám dokonalý lázeňský servis. Například lázeňský hotel ROYAL v Mariánských Lázních má ve své nabídce pobyty pro dva a nebo VILA VALAŠKA v Luhačovicích nabízí víkendové pobyty pro všechny zamilované. Ti z vás, kteří holdují dobrému jídlu a pití, si mohou užít speciální gurmánské zážitky ve Wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách. Okouzlí a nadchne vás nejen místní kuchyně, ale i úžasné prostředí podhůří Jeseníků, které láká na aktivní lyžování a turistiku.

Dárek pro rodiny, seniory i ženy...

Dárkovým poukazem potěšíte nejen svého partnera, ale k Valentýnu jej můžete z lásky věnovat i svým nejbližším - rodičům, kamarádkám nebo vašim přátelům s dětmi. Podívejte se proto na aktuální nabídku našich dárkových poukazů a věnujte je jako láskyplný dárek svým nejbližším. Protože věnovat zdraví a lásku se rozhodně vyplácí.