3. 1. 2022

Do lázní ROYAL SPA s lázeňským voucherem na 2 000 Kč

Užijte si lázeňskou péči za zvýhodněných podmínek a vygenerujte si svůj lázeňský voucher na 2 000 Kč, který můžete uplatnit od 1. 1. do 27. 2. 2022 ve všech našich lázeňských hotelech ROYAL SPA.


Jak získat lázeňský voucher

  • Lázeňský voucher si vygenerujete na turistickém portále kudyznudy.cz.
  • Voucher s kódem dojde na Vámi uvedenou emailovou adresu.
  • Množství voucherů je limitované. Na turistickém portále kudyznudy.cz naleznete aktuální přehled volných voucherů ve vybraném hotelu.

Jak uplatnit lázeňský voucher

  • Lázeňský voucher na 2 000 Kč lze uplatnit od 1. 1. do 27. 2. 2022 ve všech lázeňských hotelech ROYAL SPA - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves, Velké Losiny.
  • Voucher lze uplatnit na lázeňské léčebné pobyty. Nabídka pobytů
  • Pobyt v lázních doporučujeme rezervovat přes náš online systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny. Online rezervace
  • Nezapomeňte při rezervaci pobytu do poznámky uvést kód lázeňského voucheru. Voucher je možné uplatnit před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

Léčebné pobyty - doporučujeme

Lázeňský voucher na 2 000 Kč není zahrnutý do ceny pobytů. Sleva bude odečtena po přijetí rezervace s uvedeným kódem lázeňského voucheru.

Regenerace dýchacích cest po Covid-19

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 15 lázeňských procedur, volný vstup do wellness centra.

Na regeneraci dýchacích cest jsou ideálním místem Mariánské Lázně s blahodárnými přírodními minerálními prameny. V našem hotelu ROYAL využíváme k inhalacím Lesní pramen. Dopřejte si profesionální péči a znovu se nadechněte.

od 13 650 Kč / 7 nocí / os.

Týden pro zdraví

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2 800 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury, vstup do vodního relax centra.

Dopřejte si lázeňskou týdenní péči o své zdraví pod dohedem lékaře, který stanoví individuální léčebný plán na základě Vašeho zdravotního stavu. Svěřte se do rukou odborníků z lázeňského hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice.

od 11 900 Kč / 7 nocí / os.

Týden pro zdraví

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2 800 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Týdenní lázeňský pobyt s individuálním léčebným programem stanoveným lázeňským lékařem na základě Vašeho zdravotního stavu. Pečujte o své zdraví ve VILE VALAŠKA a zažijte uzdravující sílu lázní Luhačovice.

od 16 170 Kč / 7 nocí / os.