22. 9. 2015

Lázeňská kosmetika pro Vaši pleť

ROYAL SPA již 20 let pečuje o zdraví svých lázeňských hostů. Protože v Termálních lázních Velké Losiny a Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves disponujeme unikátní přírodní léčivou vodou, rozhodli jsme se v péči o Vás, naše klienty pokročit. Začali jsme pro Vás vyrábět naši vlastní exkluzivní lázeňskou kosmetiku – SINOVA a THERMELOVE.


Kosmetika SINOVA

Kosmetické produkty pod značkou SINOVA jsou vyráběny ze sirného pramene z lázní Ostrožská Nová Ves a jsou určeny zejména následné péči o citlivou pokožku. Produkty jsou vhodné především pro osoby, které trpí kožními onemocněními, jako jsou lupénka, atopický ekzém nebo akné. Produkty řady SINOVA  jsou vhodné zejména ke kosmetické péči o kůži osob s lupénkou a ekzémem.

Kosmetika THERMELOVE

Na území Velkých Losin vyvěrá 5 minerálních pramenů. Sirné vody v Termálních lázních patří mezi nejkvalitnější v České republice a teplota termálních vod se u vývěru pohybuje kolem 36°C. Právě z termálního pramene z lázní Velké Losiny pro Vás vyrábíme vlastní lázeňskou kosmetiku THERMELOVE. Určena je jednak k péči o pokožku u osob bez kožních problémů, ale velmi vhodná a doporučována je i všech, kteří trpí kožními problémy jako je ekzém, lupénka nebo třeba akné. Navíc Vám nabízíme i kosmetickou řadu THERMELOVE se sírou, která je určena všem s problematickou pletí.

Kosmetická řada THERMELOVE Vám dále nabízí velmi zajímavé portfolio přírodních a velmi oblíbených mýdel.

Jedná se o přírodní a ručně dělaná mýdla vyráběná metodou za studena, která mýdlům umožňuje uchovat si všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v rostlinných olejích. Mýdla podporují pružnost pokožky a její odolnost proti nepříznivým vnějším vlivům. Mýdla dále zabraňují vysušování pokožky a zároveň jí regenerují a vyživují.

SINOVA a THERMELOVE již v prodeji

Z pohodlí domova si již nyní můžete zakoupit veškeré kosmetické produkty SINOVA a THERMELOVE v našem e-shopu ROYAL SPA.