12. 7. 2021

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA pomohly a pomůžou

a část tržeb věnují postiženým obcím na jihu Moravy. Za každého hosta, který byl u nás ubytovaný v den katastrofy (24. 6.) v některém z našich hotelů v lázních Luhačovice, Mariánské Lázně, Ostrožská Nová Ves nebo Velkých Losinách, jsme darovali prostřednictvím neziskové organizace KORUNKA POMÁHÁ 100 Kč. Celková výše předaného daru dosahuje 95 400 Kč.


Pomohli jsme Lužicím

Darovali jsme jihomoravské obci Lužice postižené nedávným tornádem peněžitý dar. Za každého hosta, který byl ubytován v den katastrofy (24.6.) v kterémkoliv z lázeňských hotelů ROYAL SPA v lázních Velké Losiny, Ostrožská Nová Ves, Luhačovice nebo Mariánských Lázních, jsme darovali 100 korun. V kritický den bylo ve všech lázeňských hotelech ROYAL SPA ubytováno celkem 954 hostí, celková částka již předaného daru tedy dosahuje 95 400 korun.

Při převzetí daru starosta Lužic Tomáš Klásek neskrýval dojetí a poděkoval za veškerou pomoc, kterou organizace i dobrovolníci do obcí směřují.

„V souvislosti s katastrofou, která zasáhla obce na jižní Moravě, chceme vyjádřit svou solidaritu a pomoci obětem ničivého tornáda. Proto prostřednictvím neziskové organizace KORUNKA POMÁHÁ okamžitě přispíváme na obnovu postižených obcí částkou téměř 100 tisíc korun. Další pomoc připravujeme," sdělil generální ředitel lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA Martin Plachý.

Pomůžeme obci Pánov

Chystáme další akci na podporu postižené obci Pánov v termálním parku TERMÁLY LOSINY, z každé vstupenky darujeme 50 korun.

„S ohledem na množství pomoci, která byla směřována do nejvíce postižených obcí, se na doporučení krizového štábu budeme nyní soustředit na pomoc obci Pánov, která je na okraji katastrofy a je trochu opomíjena," vysvětlil Martin Plachý.

Děkujeme všem našim hostům za společnou pomoc jižní Moravě. Tým lázní ROYAL SPA