20. 5. 2019

Proč trávit letní dovolenou v lázních

Patříte mezi ty, kteří se během celého roku vymlouvají, že na nic nemají čas? Zejména na péči o své preventivní zdraví? Využijte proto léto a dopřejte si letní pobyt v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA! Ať už přijedete sami, ve dvou nebo s rodinou, budete mít z čeho vybírat!


Ve všech čtyřech našich lázeňských destinacích jsme pro Vás připravili zajímavé letní pobyty. Přijeďte si užít léto do lázeňského hotelu ROYAL v Mariánských Lázních, do lázní MIRAMARE Luhačovice, TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny nebo SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves.

Dovolená v Luhačovicích

Lázeňská péče v těchto největších moravských lázní sahá už od 17. století! Jejich strategická poloha v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat zaručuje, že se Vám v Luhačovicích bude dobře dýchat. Navíc, uchvátí Vás nejen příroda v samém srdci Luhačovic, ale i v jejich okolí. Typická lázeňská kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny...
Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice nabízí ubytování pro nejnáročnější klientelu v kulturní památce Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA, která byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice. Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA nabízí luxusní ubytování v 9 apartmá a individuální přístup pro nejnáročnější lázeňské hosty. Přinášíme Vám výčet oblíbených letních pobytů.
Většina rodin řeší, kam v létě na dovolenou s dětmi. Pokud máte kromě moře v plánu ještě české luhy a háje, doporučujeme letní pobyt ve VILE ANTOANETA. Děti si užijí zábavu i koupání ve vodním relax centru s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, finskou saunou nebo parní lázní a relaxačními lehátky v příjemném prostředí sluneční terasy.

Letní odpočinek se vším všudy

Dáváte-li přednost individuálním letním lázeňským pobytům, pro letošní rok pro Vás máme skvělý tip. Velmi oblíbený pobyt Královské láznění si vychutnáte v malebných Mariánských Lázních. Toto oblíbené lázeňské městečko je známé díky své překrásné poloze v přírodě, která nabízí spoustu možností pro turistiku i cyklistiku. Hotel ROYAL Mariánské Lázně je navíc skvělým zázemím pro golfisty, nachází se v blízkosti golfového hřiště a nabízí báječné procedury a rozmazlovací wellness péči po náročném dni. Mariánské lázně nabízí pestrou škálu zábavy pro každého. V okolí Mariánských Lázní se nachází několik chráněných míst, přírodních památek a naučných stezek. V lázeňské kavárně si pak můžete vychutnávat tu pravou lázeňskou pohodu.

S rodinou za termály do Jeseníků

Absolutním hitem léta bude rodinná dovolená v našem termálním parku TERMÁLY LOSINY. Návštěva parku nadchne milovníky relaxace, páry hledající aktivní odpočinek i rodiny s dětmi. Venkovní i vnitřní areál disponuje devíti termálními bazény. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakce a těšit se můžete na pestrý letní program plný animací. Přes léto oceníte krásné výhledy z pergoly a možnost ukrýt se před sluncem v příjemných denních apartmánech. Osvěžující občerstvení si můžete dopřát v letním venkovním kiosku.
Přímo v lázeňském parku, v těsné blízkosti termálního parku, se nachází TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny. Součástí komplexu je Wellness hotel DIANA - ideální místo pro rodiny s dětmi. Nachází se na okraji lesa s výhledem na Jeseníky zhruba 1,5 km od termálního parku (zajišťujeme dopravu). Hotel DIANA je určen nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro aktivní klienty – cyklisty, turisty nebo firemní klientelu. Akuálně pro vás v létě nabízíme pobyt Letní dovolená.
Klasickou péči o zdraví, relaxaci a láznění si užijete v hlavním lázeňském hotelu ELIŠKA. Vyzkoušejte staletou tradici a jedinečné sirné termální prameny.

Dovolená v srdci Moravského Slovácka

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského Slovácka, asi 8 km od okresního města Uherského Hradiště. Samotná obec Ostrožská Nová Ves je vzdálená asi 1,5 km. Budovy lázní jsou obklopeny 10 hektarovým lesoparkem. Ostrožská Nová Ves leží v rovinaté krajině, obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat, z druhé Chřibami s typickou dominantou hradu Buchlova. Díky své strategické poloze si letní dovolenou v SIRNATÝCH LÁZNÍCH užijí také sportovci a vyznavači aktivní dovolené.