19. 1. 2021

Na regeneraci dýchacích cest jsou ideálním místem lázně

Prodělali jste v poslední době onemocnění dýchacích cest? Přijeďte do našich lázní Luhačovice nebo Mariánské lázně na doléčení. Připravili jsme pro Vás aktuální informace o možnostech lázeňské léčby zaměřené na regeneraci dýchacích cest po prodělaném onemocnění Covid-19.


Novinka - léčba po Covid-19 hrazená pojišťovnou

Možnost komplexní lázeňské péče po prodělaném Covid-19 s komplikací zánětu plic v lázních Luhačovice hrazené zdravotní pojišťovnou na 21 dnů s nástupem do 4 měsíců po propuštění z nemocnice. Ukaž více informací

Lázeňské pobyty se státním příspěvkem

Na všechny uvedené lázeňské pobyty uskutečněné do 30. 4. 2021 můžete čerpat státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.

Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistické portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.

Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů. Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher.

Lázně Luhačovice

Na léčbu dýchacích cest jsou ideálním místem lázně Luhačovice, které jsou věhlasné díky minerálním pramenům, především přírodního pramene Vincentka. O Vaše zdraví bude pečovat tým odborníků pod vedením ORL specialisty.

Nadechněte se

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Lázeňský pobyt zaměřený na regeneraci dýchacích cest. Trápí Vás problémy s dechem, chcete se znovu nadechnout? Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního léčivého pramene Vincentka a mnohaletých zkušeností v lázeňské léčbě dýchacích cest v Lázeňském...

od 11 900 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Léčebný lázeňský pobyt zaměřený na léčbu trávicího traktu, dýchacích cest, metabolických, oběhových a onkologických nemocí v remisi a současně na kompletní regeneraci organismu. Svěřte se do rukou odborníků s mnohaletými zkušenostmi z Lázeňského hotelu...

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou proslulé díky přírodním minerálním pramenům a unikátnímu klima, které má blahodárný vliv na léčbu dýchacích cest.

Regenerace dýchacích cest po Covid-19

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 15 lázeňských procedur, volný vstup do wellness centra.

Na regeneraci dýchacích cest jsou ideálním místem Mariánské Lázně s blahodárnými přírodními minerálními prameny. V našem hotelu ROYAL využíváme k inhalacím Lesní pramen. Dopřejte si profesionální péči a znovu se nadechněte.

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.
 

Těšíme se na Vás. Tým lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA