13. 11. 2017

Načerpejte energii při předvánočních pobytech v lázních

Myslíte si, že je nutné se každý rok před Vánoci stresovat a honit se za dokonale uklizeným domem, či bytem? A k tomu ještě běhat po obchodech a na poslední chvíli dokupovat dárky? Věřte, že předvánoční čas lze trávit i jinak...


Relaxační procedury, báječná jídla, bazén. K tomu všemu adventní pohodová atmosféra a zdravý lázeňský vzduch. Vyberte si jeden z adventních pobytů, které Vám nabízíme v našich lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA. Rodinný Wellness hotel DIANA ve Velkých Losinách nabízí zimní pobyty se slevou. Vychutnejte si dny plné odpočinku v malebném prostředí podhůří Jeseníků a užijte si u nás pobyt s kamarádkou, partnerem nebo dětmi. Návštěva Velkých Losin spojená s pobyten v termálním parku TERMÁLY LOSINY je určitě tou správnou volbou.

Lázeňská předvánoční péče

Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice Vám doporučují předvánoční relaxaci v podobě Relaxačních pobytů. Užijte si u nás krátkou zimní dovolenou v průběhu pracovního týdne. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle v hotelu VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice. Připraveny pro vás budou masáže, vstup do vodního relax centra, lékařská konzultace, polopenze a mnoho dalšího.

Vánoce v lázních

Možná již delší dobu uvažujete o tom udělat změnu a Vánoce trávit prostě jinak. Nemusíte hned létat do teplých krajin, abyste si odpočinuli a prožili svátky bez nakupování a shonu. Náš Lázeňský hotel ROYAL v Mariánských Lázních nabízí Vánoční pobyt. V hotelu ROYAL můžete prožít lázeňský vánoční pobyt, který kromě lázeňských procedur, odpočinku a plné penze zahrnuje i vánoční koncert.

Nadělte si krásný vánoční dárek v podobě královské péče, vynikající sváteční vánoční kuchyně, relaxace pod rukama profesionálů a pohádkové vánoční atmosféry v Mariánských Lázních.


Pokud chcete někomu ze svých blízkých nadělit vánoční pobyt v našich lázních nebo pokud plánujete zakoupit dárkovou poukázku jako vánoční dárek, můžete vybírat z naší pestré nabídky.