3. 1. 2018

Po lyžování si zasloužíte blahodárnou relaxaci

Zima je v plném proudu a všichni nadšenci lyžování a běžkování vyráží na hory. Pokud se i Vy chystáte vyjet s rodinou nebo partnerem na hory, zastavte se u nás ve Velkých Losinách a po zimních sportech si u nás dopřejte zaslouženou relaxaci.


Po sportu jedině relaxaci

Máte rádi aktivní dovolenou a pobyt na horách je pro Vás doslova balzámem pro tělo? Pak nezapomínejte ani na svou duši a po sportování dbejte na správnou regeneraci organismu. Naše lázeňská společnost ROYAL SPA Vám v lázeňském městečku Velké Losiny v podhůří Jeseníků nabízí prvotřídní lázeňskou a wellness péči. Není totiž nic lepšího než spojit sport s úžasným odpočinkem a pobytem v lázních.

Podlehněte kouzlu Termálů Losiny

Právě ve Velkých Losinách provozujeme jedinečný relaxační termální park TERMÁLY LOSINY, ve kterém poznáte, co znamená pravá relaxace. Základem našeho pojetí termálního parku je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a jejich relaxační účinek. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na Vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Odpočinek dle Vašich nároků

Ve Velkých Losinách disponujeme pestrou nabídkou lázeňských a wellness služeb pod jednou střechou. Nabídnout Vám můžeme ubytování v lázeňském hotelu ELIŠKA, který je ideální pro páry a nebo wellness hotel DIANA, který ocení zejména rodiny s dětmi. Aktuálně jsme pro Vás v tomto hotelu připravili cenově výhodný pobyt Lyžařský wellness, v rámci kterého navíc získáte i slevu 50% na vstupné do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu ELIŠKA ve stanovených časech. Uplatnit můžete i 50% slevu na vstupy do termálního parku a zejména slevy na skipasy ve vybraných skiareálech.

Krátkodobý hotelový pobyt v lázeňském hotelu Eliška

Jedete na lyže jen na víkend a hledáte vhodné ubytování na 1 noc se snídaní? Ubytujte se v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, kde nabízíme ubytování v pokojích kategorie superior a standard a volný vstup do vnitřního termálního bazénu v určených časech. K dispozici u nás máte i pestrou nabídku relaxačních procedur jako jsou masáže, koupele, zábaly nebo inhalace.