9. 10. 2019

Prohlédněte si nový katalog pro rok 2020

Vážení příznivci naší lázeňské společnosti ROYAL SPA. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňských hotelů rádi vracíte. Pro Vás, kteří naší lázeňskou společnost znají, ale i pro ty, kteří naše pobyty ještě neobjevili, jsme připravili nový katalog celoročních pobytů pro rok 2020.


V novém katalogu ROYAL SPA pro rok 2020 najdete konkrétní nabídku pobytů i aktuální ceník nejoblíbenějších lázeňských a relaxačních pobytů v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA.

Prožijte nezapomenutelné chvíle v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, Mariánských lázních, Luhačovicích nebo SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves. Všude se o Vás budeme starat s maximální péčí a poskytneme Vám plnohodnotný servis. 

Objednejte si nebo si stáhněte nový katalog zdarma

Katalog pobytů v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA na rok 2020Aktuální katalog lázeňských a relaxačních pobytů pro rok 2020 si můžete stáhnout v elektronické podobě.
Katalog ke stažení (velikost souboru 3 MB).

Nový katalog Vám rádi zdarma zašleme poštou, stačí vyplnit objednávkový formulář a během pár dnů Vám katalog přijde až do domu na Vámi uvedenou adresu.
Objednat katalog

Budete-li potřebovat více informací, neváhejte se na nás obrátit.
Kontaktujte nás