13. 4. 2019

TERMÁLY LOSINY otevírají venkovní areál

I přesto, že je léto ještě za dveřmi, v termálním parku TERMÁLY LOSINY můžete již od 19. dubna 2019 nasát tu pravou „letní" atmosféru. Užijte si koupání pod širým nebem ve venkovních termálních bazénech s teplotou vody okolo 33 °C.


Venkovní areál pro skvělou zábavu i odpočinek

Těšit se můžete na aktivní bazén s tobogánem, relaxační bazén s vířivými lehátky a sedátky. Nejmenší návštěvníci si užijí řádění v dětském brouzdališti. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakcetobogány, skluzavky, hřiby, vodní ježek, trysky vodního pramene a chrliče. Součástí venkovního areálu je také relaxační bazén s průplavem do vnitřní části, který je otevřen celoročně.

I letos se můžete těšit na pestré animační programy pro děti a cvičení v bazénech pro dospělé. Rodiny s dětmi si užijí moře zábavy také v dětském koutku nebo na dětském hřišti.

Samoobslužná restaurace

V termálním parku můžete doplnit energii a posílit své tělo ve vnitřní samoobslužné restauraci nebo v letním období ve venkovním kiosku. Ideálním místem pro odpočinek je letní pergola s nádherným výhledem na lázeňský park a Jeseníky, která je otevřena v období letní sezóny.

Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA

Wellness hotel DIANA ležící přímo na okraji lesa s okouzlujícím výhledem na Jeseníky, který se nachází zhruba 1,5 km od termálního parku (zajišťujeme dopravu), je báječným místem pro zastánce aktivní dovolené, rodiny s dětmi a milovníky dobrého jídla. Při ubytování získáte navíc 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY a řadu dalších výhod a bonusů v rámci pobytových balíčků.