16. 1. 2019

Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA nyní se slevou až 40%

Přemýšlíte, kde si užít tu pravou zimu s hromadou sněhu, a přitom se také skvěle zrelaxovat? Jste milovníci zimních sportů, zejména lyžování a běžkování? Pak neváhejte a přijeďte k nám do Velkých Losin v podhůří Jeseníků, kterýnabízí ideální lyžařské podmínky .


Přijeďte si užít báječnou zimní dovolenou do Wellness hotelu DIANA Velké Losiny za super cenu... Poznejte Jeseníky v zimním období a užijte si lyžování v blízkých lyžařských areálech se slevou na skipasy. Skočte z lyží rovnou do termálu a nechte své tělo zrelaxovat v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY.

ideální ZIMNÍ dovolenÁ SE SLEVOU až 40%!

Wellness hotel DIANA ve Velkých Losinách nabízí zázemí, které ocení páry, senioři, ale zejména rodiny s dětmi. V hotelu disponujeme vlastním wellness zařízením, bazénem, restaurací s výtečnou kuchyní a dětským menu. Doporučujeme navštívit unikátní termální park TERMÁLY LOSINY, do kterého získáte v rámci pobytu zajímavé slevy.

AKČNÍ nabídka ZVÝHODNĚNÝCH POBYTŮ

Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou ve Wellness hotelu DIANA, kde si užijete příjemný relax v podhůří Jeseníků za nejlepší ceny v roce.

Lyžování pro rodiny s dětmi

Zimní měsíce v Jeseníkách jsou prostě kouzelné. Nabízí nespočet vyžití pro milovníky sportu, zejména lyžování a běžkování. Poznejte Jeseníky v zimním období a užijte si lyžování v blízkých lyžařských areálech se slevou na skipasy. A navíc, skočte z lyží rovnou do termálů a nechte své tělo zrelaxovat při wellness procedurách a v termálních bazénech.