26. 7. 2019

Užijte si saunování v létě s 50% slevou

Určitě vás první napadne myšlenka, proč se saunovat v létě, když je vaše tělo nadmíru prohřáté. Avšak zejména v letních měsících je náš organismus vystavován vysokým teplotám i teplotním rozdílům, které mají vliv na naše zdraví. Udělejte něco pro své zdraví a navštivte sauny v termálním parku TERMÁLY LOSINY, kde se můžete saunovat s 50% slevou.


Saunový svět v termálním parku

V termálním parku TERMÁLY LOSINY si můžete vybrat ze 4 typů saun - finská, parní, solná a aromatická. Dopřejte si příjemné ochlazení v ledové komoře, ochlazovacím vědrem nebo ve sprše. Odpočinek najdete v relaxačních tepidáriích SVĚTLO a TMA.

Sleva 50% na vstup do saun:

  • v termínu od 27. 7. – 1. 9. 2019
  • vstupné do saun je možné zakoupit pouze v kombinaci se vstupem do bazénů
  • provozní doba saun od 16.00 hod.

Saunování vám i v létě prospěje, Víte čím?

Letním saunováním zvyšujete odolnost svého těla vůči teplotním změnám, zbavíte tělo toxinů a také posilujete samotnou termoregulační schopnost organismu:

  • vaše tělo dokáže lépe reagovat na vyšší teploty,
  • není tak náchylné k onemocněním (nachlazení, bolest v krku, angína) způsobených přechody z tepla do klimatizovaných prostor,
  • méně se potíte.

Pokud jste v létě náchylní na sluníčko, často se spálíte, pravidelným saunováním zmírníte přecitlivělost pokožky a dodáte ji potřebnou regeneraci i hydrataci.

Pravidelné návštěvy sauny (ideálně 1x týdně po celý rok) zvyšují blahodárný účinek saunování na naše zdraví i kondici. Vaše tělo si lépe poradí s vysokými teplotami i teplotními rozdíly a bude odolnější vůči škodlivým vlivům. Proto nepřestávejte se saunováním s příchodem krásného počasí.