1. 2. 2019

Z lyží přímo do wellness? A proč ne!

Milujete lyžování a zimní pohodu na zasněžených kopcích? A co zážitek umocnit dokonalou relaxací? Vřele vám doporučujeme objednat si zimní pobyt v lázních ROYAL SPA  a spojit relax s lyžováním


Lázně nejen k léčení

Pokud máte dojem, že pobyty v lázních jsou určeny především lidem, kteří se potřebují zotavit ze svých nemocí, mýlíte se. TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny a Wellness hotel DIANA v podhůří Jeseníků lákají na neodolatelné wellness a lyžařské balíčky za skvělé ceny. Užijte si zimní radovánky na zasněžených jesenických stráních a následně se zahřejte v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY.

Sirná voda je ideální relax po lyžování

Sirná termální voda v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k  posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci. Koupání v bazénu se sirnatou vodou teplou 36 stupňů Celsia tak může sloužit i jako báječná prevence před nežádoucím namožením svalů při lyžování na sjezdovce nebo výletu na běžkách. Wellnes hotel DIANA je tak v zimních měsících určen především rodinám s dětmi, kteří si chtějí zimy na horách skutečně užít. 

Lyžování v Mariánských lázních

Že vám to přijde jako nemožné spojení? Omyl! Oblíbená rodinná sjezdovka se nachází jen několik stovek metrů od lázeňského hotelu ROYAL. Poznejte zimní romantiku v Mariánských Lázních a přijeďte si aktivně odpočinout do hotelu Royal. Doporučujeme vám proto pobyt pro lyžaře, v rámci kterého si užijete sport i wellness

Relaxace v Ostrožské Nové Vsi

Zimní radovánky vás příliš nelákají? V SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves zakusíte chuť tradičního lázeňství. Během zimního pobytu si užijete báječné procedury, jídlo a především přátelskou a srdečnou atmosféru typickou pro Moravské Slovácko.