Kariéra

Chcete spojit Vaši profesní kariéru s naší společností? Staňte se naším kolegou v řetězci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru. Zaměstnancům ve stálém pracovním poměru všech zařízení ROYAL SPA jsou poskytovány zamětnanecké výhody a benefity. Velmi si vážíme dlouholeté práce našich zaměstnanců, a právě proto jsme rozšířili náš věrnostní program ROYAL SPA FAMILY i pro naše dlouholeté pracovníky.

Ať patříte mezi čerstvé absolventy nebo máte zkušenosti a praxi, kterou chcete využít na plný či částečný úvazek, můžete u nás najít uplatnění. V případě zájmu zašlete na personální oddělení Váš životopis v českém jazyce s uvedením pozice, o kterou máte zájem.  Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Prohlédněte si nabídku volných pracovních míst na webových stránkách našich lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA.

 


PRŮBĚŽNĚ HLEDÁME

Průběžně doplňujeme databázi kandidátů o níže uvedené pozice. Zasláním Vašeho životopisu získáte možnost zůčastnit se v budoucnu výběrového řízení.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte, a jste přesvědčeni, že Vaše zkušenosti by mohly významně přispět k rozvoji naší společnosti? Pošlete Váš motivační dopis a životopis s uvedením praxe a konkrétních zkušeností, které nám můžete nabítnout, na email personálního oddělení hr@royalspa.cz.


STIPENDIA

Vystudujte za podpory naší společnosti.

Více informací


VZDĚLÁVÁNÍ

Je naší velkou snahou podporovat pracovníky v jejich profesním i osobním rozvoji.

Více informací


ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH Údajů

Informace o zpracování osobních dat uchazečů o zaměstnání naleznete zde.

VÍCE INFORMACÍ