Archiv aktualit

Romantika

Tipy na romantický dárek k svátku sv. Valentýna

Hledáte romantický dárek, kterým byste mohli překvapit své blízké? Máme pro Vás pár skvělých tipů na dárek k svátku sv. Valentýna. Stačí si jen vybrat.

Přírodní sirná koupel

Přínos lázeňské léčby kožních nemocí očima dermatologa

Odborným garantem lázeňské léčby v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny je MUDr. Lubomír DrlíkJaký efekt má lázeňská léčba kožních nemocí? Položili jsme mu několik otázek.

VILA VALAŠKA - certifikace v kategorii čtyřhvězdičkový Lázeňský hotel

Vila Valaška získala certifikaci v kategorii čtyřhvězdičkový Lázeňský hotel

Pro naše hosty se neustále snažíme zdokonalovat hotelové služby a vybavení. Abychom své úsilí potvrdili, zažádali jsme o klasifikaci v kategorii čtyřhvězdičkový Lázeňský hotel u Asociace hotelů a restaurací České republiky,...

Tobogán v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Kalendář akcí plný slev a bonusů v termálním parku Velké Losiny

Přijďte si užít do termálního parku TERMÁLY LOSINY pestré tématické dny plné slev a bonusů, při kterých se rozhodně nebudete nudit. Opět pro Vás spouštíme oblíbený kalendář akcí.

Zimní foto Luhačovic

Zimu v Luhačovicích si nenechte ujít

Hledáte klidné místo, kde byste mohli strávit příjemnou zimní dovolenou bez přeplněných turistických a zimních areálů? Lázně Luhačovice jsou pro Vás správná volba. 

HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V ROCE 2020

Společně nadělujeme radost dětem

Rádi bychom Vám popřáli rok 2020 naplněný zdravím, štěstím, porozuměním a úspěchy v osobním i profesním životě. Zároveň bychom chtěli ze srdce poděkovat především Vám, našim stálým klientům, za to, že k nám jezdíte...

Užijte si zimní relaxaci v Mariánských Lázních

Zimní relaxaci v Mariánských Lázních si zamiluje každý

Odpoutejte se od všedních dnů a dopřejte si jedinečnou kombinaci léčivých minerálních pramenůlázeňských procedur a zimní atmosféry v jednom z nejkrásnějších lázeňských měst České republiky v Mariánských lázních.

Měření na InBody je velmi přesné, jednoduché a velmi rychlé

InBody - odrazový můstek pro sestavení správné výživy

Klíčem k nastavení správné výživy je individuální přístup. Nově v rámci základního vyšetření používáme nejmodernější diagnostický přístroj InBody, který měří tělo komplexně. Co na Vás prozradí InBody?

Termální voda ve spreji THERMELOVE pro vaši krásnou pleť

Vyzkoušejte novou termální vodu ve spreji

S radostí vám představujeme NOVINKU - unikátní termální vodu ve spreji THERMELOVE z přírodního pramene lázní Velké Losiny, která byla nově uvedena na český trh. Termální voda přispívá k péči o normální i problematickou pleť,...

Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020

Prohlédněte si nový katalog pro rok 2020

Vážení příznivci naší lázeňské společnosti ROYAL SPA. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňských hotelů rádi vracíte. Pro Vás, kteří naší lázeňskou společnost znají, ale i pro ty, kteří...