Archiv aktualit

Módní přehlídka pomáhá znevýhodněným dětem ze Zlínského kraje

Benefiční módní přehlídka Korunky Luhačovice

18. května se v KD Elektra v Luhačovicích uskuteční další ročník významné benefiční módní přehlídky Luhačovice město zdraví a módy.  Mezi hlavní partnery události patří síť lázeňských hotelů ROYAL SPA.

Užijte si lázeňskou sezónu v Mariánkách

Zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních

Již v květnu proběhne v Mariánských Lázních tradiční zahájení lázeňské sezóny. Každý rok se jedná o významnou kulturní a společenskou událost a Vy byste u toho neměli chybět! Letošní ročník proběhne v termínu 10. – 12.

Užijte si koupání ve venkovních termálních bazénech

TERMÁLY LOSINY otevírají venkovní areál

I přesto, že je léto ještě za dveřmi, v termálním parku TERMÁLY LOSINY můžete již od 19. dubna 2019 nasát tu pravou „letní" atmosféru. Užijte si koupání pod širým nebem ve venkovních termálních bazénech s teplotou vody okolo...

Účinky léčivých minerálních pramenů v Mariánských Lázních

Blahodárné účinky léčivých minerálních pramenů

Přírodní léčivé prameny jsou v Mariánských Lázních využívány již po staletí, také proto Mariánské Lázně patří mezi nejnavštěvovanější západočeské lázně. V okolí Mariánských Lázní vyvěrá velké množství minerálních...

Kalendář akcí plný slev a bonusů v TERMÁLECH LOSINY v srdci Jeseníků

Kalendář akcí plný slev a bonusů

Vážení příznivci termálního parku TERMÁLY LOSINY, od 19. března 2019 pro vás opět spouštíme kalendář akcí. Přijďte si k nám užít pestré tematické dny, při kterých se rozhodně nebudete nudit!

Náš TIP na skvělý školní výlet v Termálech v srdci Jeseníků

Náš TIP na skvělý školní výlet

Nastává ten správný čas vyřešit otázku, kam se letos vydat s dětmi na školní výlet... Nevíte, kam vzít děti, aby se dozvěděly něco z historie, poznaly krásy českých míst, vyřádily se a zároveň si výlet užily na maximum? Vyrazte...

Velikonoční týden plný zábavy a relaxace v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Velikonoční týden plný zábavy a relaxace

Velikonoce jsou tady co by kamenem dohodil. Nemáte ještě plány? Přijeďte do Velkých Losin a užijte si svátky jara v termálním parku TERMÁLY LOSINY od 16.  – 22. dubna 2019. Čeká Vás pestrý program plný zábavy a relaxace.

Koktejl zdraví v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Nový preventivní program pro Vaše zdraví

Myslete na své zdraví a pečujte o něj s námi v termálním parku TERMÁLY LOSINY. S novým preventivním programem Vám společně s vyškolenými fyzioterapeuty namícháme KOKTEJL ZDRAVÍ na míru a pomůžeme Vám dosáhnout dokonalé harmonie...

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA - dovolená v lázních

ROYAL SPA na veletrhu Infotour & Cykloturistika v Hradci Králové

Naše společnost ROYAL SPA prezentuje na veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR&CYKLOTURISTIKA, který se koná ve dnech 8. - 9. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Jedinečné vodní ošetření Healing Dance® v termálním parku

Oddejte se léčivému tanci s Ing. Markem Bednářem

Oddejte se individuálnímu prožitku jedinečného vodního ošetření Healing Dance® pod vedením jediného terapeuta v ČR Ing. Marka Bednáře.