Archiv aktualit

OTEVÍRÁME NOVÝ LAZEŇSKÝ HOTEL NIVAMARE

VÁŽENÍ KLIENTI, od července plánujeme otevření lázeňského hotelu NivamareRezervace na pobyty příjímáme již nyní. Provoz zahajujeme 7.7.2022Poptávky na pobyty můžete zasílat na níže uvedený kontakt. 

TĚŠÍME SE NA VÁS V...

Termální park 3.nejnavštěvovanější místo

Termální park ve Velkých Losinách, který nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény napouštěné přírodní termální vodouUnikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Nabízí vám devatero termálních...

ROYAL SPA OTEVŘE LÁZEŇSKÝ OBJEKT V LUHAČOVICÍCH

Lázeňská skupina ROYAL SPA expanduje, koupila další lázeňský objekt v Luhačovicích.

Skupina ROYAL SPA podepsala kupní smlouvu na převzetí lázeňského hotelu Niva v Luhačovicích, který byl do loňského roku jedním ze čtyř poskytovatelů...

Vysokovýkonný MLS laser - lázně MIRAMARE Luhačovice

Převratná novinka v léčbě postcovidového syndromu

V lázních MIRAMARE Luhačovice úspěšně testujeme ve spolupráci s Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT novinku - speciální laser v léčbě postcovidového syndromu.

Mariánské Lázně | foto: ROYAL SPA

Aktuální podmínky pro pobyt v lázních

Přečtěte si aktuální podmínky pro pobyt v našich lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA s platností od 9. 2. 2022.

Lázeňský občasník ROYAL SPA News 2021

Chcete vědět více o lázeňství? Přečtěte si náš lázeňský občasník.

V lázeňském občasníku ROYAL SPA News se dozvíte novinky, tipy a rady z našich lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA v Mariánských Lázních, lázních Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny.

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA

Prohlédněte si katalog pobytů platný od 1. 1. 2022

Katalog nejoblíbenějších týdenních pobytů si můžete prohlédnout z pohodlí domova a přes online rezervační systém si objednat lázně za ceny platné od 1. 1. 2022.

Měření na InBody je velmi přesné, jednoduché a velmi rychlé

InBody - odrazový můstek pro sestavení správné výživy

Klíčem k nastavení správné výživy je individuální přístup. Nově v rámci základního vyšetření používáme nejmodernější diagnostický přístroj InBody, který měří tělo komplexně. Co na Vás prozradí InBody?

Charitativní akce na pomoc jižní Moravě v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Společně s Vámi jsme pomohli jižní Moravě

Díky Vám, hostům lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA a návštěvníkům termálního parku TERMÁLY LOSINY, jsme mohli pomoc obětem tornáda na jižní Moravě. Společně jsme darovali téměř 150 000 Kč prostřednictvím neziskové organizace...

Nový balneoprovoz v hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice

Nový balneoprovoz k 15. narozeninám hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice

Již je to 15 let, co do naší velké lázeňské rodiny ROYAL SPA přibyl nový člen, lázeňský hotel VILA ANTOANETA. Pro všechny naše hosty jsme připravili dárek v podobě nového balneoprovozu s nezaměnitelnou lázeňskou atmosférou.