Archiv aktualit

Lázeňská koupel

Léčebné pobyty v lázních jsou opět povolené pro samoplátce

Do lázní mohou opět samoplátci na léčebný pobyt s lékařskou prohlídkou a profesionálně provedeným antigenním testem. Ve všech našich hotelech ROYAL SPA provádíme antigenní testování.

Členská karta věrnostního programu ROYAL SPA FAMILY

Staňte se členy naší rodiny a udělejte z láznění Váš jediný zdravý návyk

Prevence a pravidelná péče o zdraví vede k jeho udržení či zlepšení. Proto pečujte pravidelně o své zdraví v našich lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA za zvýhodněné ceny a využijte zajímavé bonusy.

Titulní strana katalogu ROYAL SPA pro rok 2021

Prohlédněte si katalog celoročních pobytů pro rok 2021

Vážení příznivci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA, připravili jsme katalog nejžádanějších celoročních pobytů a spustili možnost online rezervace na rok 2021. Katalog si můžete prohlédnout z pohodlí Vašeho domova.

Restaurace hotelu DIANA Velké Losiny oceněná Czech Specials

Ochutnejte českou kuchyni. Restaurace hotelu DIANA Velké Losiny získala certifikát Czech Specials.

Restaurace ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny získala certifikát Czech Specials a stala se místem, kde dobře vaří českou kuchyni a celkově pokytuje kvalitní služby

Ředitel nemocnice MUDr. Petr Sládek s ředitelkou hotelů MIRAMARE Luhačovice Veronikou Záhorskou

Darovali jsme 60 dárkových poukazů nemocnici v Uherském Hradišti

Naše společnost ROYAL SPA lázeňské hotely a resorty darovala zaměstnancům první linie ARO a infekčního oddělení nemocnice v Uherském Hradišti 60 dárkových poukazů v celkové hodnotě necelých 400 tis. Kč.

Společně pomáháme potřebným

Společně pomáháme

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA již více než 15 let podporují neziskovou organizaci KORUNKA POMÁHÁ a její charitativní projekty. Jsme dlouholetým hlavním partnerem a KORUNCE každoročně pomáháme jak finančně, tak i věcnými dary...

Осмотр санаторным доктором

JAK MOHOU LÁZNĚ POMOCI KLIENTŮM S ROZTROUŠENOU SKLERÓZOU?

V našich lázních poskytujeme komplexní léčebný program zaměřený na upevnění a zlepšení celkové kondice klienta. V čem spočívá léčba roztroušené sklerózy v lázních jsme se zeptali vedoucího lékaře MUDr. Leoše Sochora.

Inhalační léčba v lázních

LÉČBA DÝCHACÍCH CEST V LÁZNÍCH LUHAČOVICE

Léčba nemocí horních i dolních dýchacích cest má v Luhačovicích dlouholetou tradici vzhledem k unikátním přírodním léčivým pramenům a také díky čistému ovzduší. V našich lázeňských hotelech MIRAMARE v Luhačovicích máme...

MVDr. Antonín Plachý - ocenění za přínos lázeňství in memoriam

VELKÁ OSOBNOST ČESKÉHO LÁZEŇSTVÍ ZÍSKALA OCENĚNÍ IN MEMORIAM

U příležitosti 1. městského plesu v Luhačovicích byla udělena dvě ocenění in memoriam, která byla vzpomínkou na vynikající osobnosti, jejichž odkaz je pro Luhačovice stále živý.

Přírodní sirná koupel

Přínos lázeňské léčby kožních nemocí očima dermatologa

Odborným garantem lázeňské léčby v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny je MUDr. Lubomír DrlíkJaký efekt má lázeňská léčba kožních nemocí? Položili jsme mu několik otázek.