Lázeňská léčba

Základem léčby v lázních je využití přírodních léčivých zdrojů a medicínská odbornost. Pro dosažení nejlepšího efektu lázeňské léčby jsme vytvořili na základě našich mnohaletých zkušeností vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a snažíme se najít jeho rovnováhu zdraví.

4 LÁZEŇSKÁ MÍSTA

Odbornou lázeňskou rehabilitační péči poskytujeme ve všech lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA v Mariánských Lázních, lázních Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny. Lázeňská místa dle indikací

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÝ PLÁN

Program léčebných pobytů je veden lázeňským lékařem, který po vstupním vyšetření stanoví individuální léčebný plán na základě zdravotního stavu klienta. Lékař úzce spolupracuje s fyzioterapeutem a nutričním terapeutem při vyhodnocování efektu léčby.

NOVINKA - Léčba po Covidu

Komplexní lázeňské péče hrazená Všeobecnou zdravotní pojiťovnou po prodělaném komplikovaném Covid-19 v Mariánských Lázních ROYAL a lázních MIRAMARE Luhačovice.

Lázeňské léčebné pobyty pro samoplátecké zaměřené na regeneraci organismu po prodělaném Covid-19 ve všech lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny. Léčba po Covidu

Specializujeme se na léčbu nemocí

NEMOCI
(indikace): 
MARIÁNSKÉ
LÁZNĚ
LÁZNĚ
LUHAČOVICE
OSTROŽSKÁ
NOVÁ VES
VELKÉ
LOSINY
onkologické v remisi
D3+
oběhové ústrojí  
trávicí ústrojí      
metabolické      
dýchací cesty      
neurologické D1+
pohybové ústrojí D3+
ledviny a močové cesty        
kožní     D3+
DALŠÍ LÉČEBNÉ POBYTY          
léčba po Covid-19  
civilizační nemoci        
pobyty pro seniory  
rehabilitační pobyty  
pobyty na redukci váhy      

D - léčba dětí. Termální lázně Velké Losiny poskytují také léčbu dětí do jednoho roku (D1+) a od tří let (D3+).