Hotely pro seniory

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA jsou vhodné pro seniory, kteří chtějí pečovat o své zdraví nebo hledají relaxaci a odpočinek. Příjemným zpestřením pobytu pro seniory je korzování po lázeňských kolonádách a posezení v kavárnách na dobré kávě a zákusku.

NÁŠ TIP

Lázeňské pobyty pro seniory se může stát vhodným dárkem pro rodiče a prarodiče formou dárkových poukazů.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázněse nachází pouhých 300 m od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Lázeňská léčba je zaměřena zejména na nemoci trávicí, močových cest a ledvin a využívá vlastní přírodní léčivý zdroj - Balbínův pramen. V hotelu se nachází vyhlášená lázeňská kavárna s letní terasou a nabídkou domácích zákusků.


LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňské hotely MIRAMARE

Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovicese nachází v klidném prostředí a přesto v blízkosti centra Luhačovic. Hotely jsou určeny pro seniory a lázeňské hosty s různými zdravotními problémy, zejména s nemocemi dýchacích cest a pohybového aparátu. Hotely disponují 2 vlastními přírodními minerálními prameny - Jaroslava a sv. Josef, určené ke koupelím a pitné kúře.


LÁZNĚ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Hlavní lázeňský hotel

Hlavní hotel v lázních Ostrožská Nová Vesmalebné lázně se nachází v rozsáhlém lesoparku v srdci Moravského Slovácka. Lázně jsou vhodné pro seniory a klienty s kožními problémy (lupénka) a pohybového aparátu. V areálu lázní se nachází lázeňská kavárna s kolonádou a obchůdky.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Lázeňský hotel Eliška

Lázeňský hotel ELIŠKA Termální lázně Velké Losinyhlavní hotel Termálních lázní Velké Losiny se nachází na okraji rozsáhlého lesoparku se stoletými stromy a vzácnými dřevinami. Lázeňská léčba je založena na využití unikátních termálních sirných pramenů formou koupelí a plavání v termálních bazénech. V hotelu je lázeňská kavárna s letní terasou a nabídkou výborné kávy a domácích zákusků.