Wellness hotely

Máte rádi wellness a relaxaci a zároveň chcete pečovat o své zdraví? Vyberte si svou wellness dovolenou v hotelech a resortech ROYAL SPA. Všechny naše hotely disponují vybaveným wellness centrem a nabízí širokou škálu relaxačních a wellness procedur.

LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačovice

leží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády. Hotel je skvělým místem pro relaxaci a wellness dovolenou. V hotelu se nachází úžasné vodní relaxační centrum a Jávský masážní salon. Nabídka více jak 60 lázeňských a relaxačních procedur pod jednou střechou.


Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovicehotel VILA VALAŠKA je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde mohou hosté využít vodní relaxační centrum. Kulturní památka Luhačovic od Dušana Jurkoviče disponuje výjimečnou balneoterapií a nabízí individuální přístup a relaxační a wellness služby pro nejnáročnější hosty.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázněse nachází pouhých 300 m od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Hotel nabízí veškeré lázeňské a wellness služby pod jednou střechou - bazén, whirlpool, sauna, parní lázeň, Jávský masážní salon.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Wellness hotel DIANA

Wellness hotel DIANA Termální lázně Velké Losinyse nachází cca 1,5 km od Termálních lázní, na okraji lesa s nádherným výhledem na hřebeny Jeseníků. Ve wellness hotelu se nachází wellness centrum s bazénem a whirlpool, relaxační koupele, sauna, Jávský masážní salon, fitness, squash.


TERMÁLNÍ PARK

TERMÁLNÍ PARK Velké Losinystojí na okraji lázeňského parku Termálních lázní Velké Losiny a je ideálním místem pro relaxaci s celou rodinou - 9 termálních bazénů, 4 sauny, ledová komora, relaxační tepidária a široká nabídka wellness a relaxačních procedur.