Wellness hotely

Máte rádi wellness a relaxaci a zároveň chcete pečovat o své zdraví? Vyberte si svou wellness dovolenou v hotelech a resortech ROYAL SPA. Všechny naše hotely disponují vybaveným wellness centrem a nabízí širokou škálu relaxačních a wellness procedur.

LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňský hotel nivamare

Nivamare

 

Lázeňský hotel NIVAMARE je nově součástí komplexu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. Hotel NIVAMARE Luhačovice se nachází cca 1,5 km od centra Luhačovic, na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy. Lázeňský hotel NIVAMARE Vás okouzlí nádhernými výhledy na Luhačovickou přehradu.

 


Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačovice

 

Leží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády. Hotel je skvělým místem pro relaxaci a wellness dovolenou. V hotelu se nachází úžasné vodní relaxační centrum a Jávský masážní salon. Nabídka více jak 60 lázeňských a relaxačních procedur pod jednou střechou.


Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice

 

Hotel VILA VALAŠKA je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde mohou hosté využít vodní relaxační centrum. Kulturní památka Luhačovic od Dušana Jurkoviče disponuje výjimečnou balneoterapií a nabízí individuální přístup a relaxační a wellness služby pro nejnáročnější hosty.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně

 

Se nachází pouhých 300 m od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Hotel nabízí veškeré lázeňské a wellness služby pod jednou střechou - bazén, whirlpool, sauna, parní lázeň, Jávský masážní salon.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Wellness hotel DIANA

Wellness hotel DIANA Termální lázně Velké Losiny

 

Se nachází cca 1,5 km od Termálních lázní, na okraji lesa s nádherným výhledem na hřebeny Jeseníků. Ve wellness hotelu se nachází wellness centrum s bazénem a whirlpool, relaxační koupele, sauna, Jávský masážní salon, fitness, squash.


TERMÁLNÍ PARK

TERMÁLNÍ PARK Velké Losiny

 

Stojí na okraji lázeňského parku Termálních lázní Velké Losiny a je ideálním místem pro relaxaci s celou rodinou - 9 termálních bazénů, 4 sauny, ledová komora, relaxační tepidária a široká nabídka wellness a relaxačních procedur.