Hotely pro rodiny s dětmi

Kam na dovolenou s dětmi? Vyzkoušejte lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA. Skvělým místem jsou lázně Luhačovice nebo Termální lázně Velké Losiny, kde jsme na dětskou návštěvu připraveni. V našich hotelech nabízíme veškeré vybavení a služby pro děti např. dětské koutky, venkovní hřiště, židličky, postýlky, animační programy. A rodiče si mohou užít skvělou relaxaci v lázních.

LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačovice

leží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády a je skvělým místem pro relaxaci, láznění a dovolenou s dětmi. V hotelu se nachází úžasné vodní relax centrum, dětský koutek s minikinem a v hotelové zahradě dětské hřiště.


Lázeňský hotel NIVAMARE

Lázeňský hotel NIVAMARE Luhačovice

se nachází cca 1,5 km od centra Luhačovic, na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy. Lázeňský hotel NIVAMARE Vás okouzlí nádhernými výhledy na Luhačovickou přehradu.

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exclusive, exclusive +.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Wellness hotel DIANA

Wellness hotel DIANA Termální lázně Velké Losinyse nachází cca 1,5 km od Termálních lázní Velké Losiny. Hotel je určen především pro rodiny s dětmi, disponuje veškerým vybavením a službami pro děti - 2 dětské koutky, venkovní hřiště, dětské postýlky, žibličky i prostírání, bazén, stolní tenis, Eco park pod hotelem - prohlídky a krmení lesní zvěře. Ubytovaní hosté získají slevy na vstupy do termálního parku.


TERMÁLNÍ PARK

TERMÁLNÍ PARK Velké Losinystojí na okraji lázeňského parku Termálních lázní Velké Losiny. Je ideálním místem pro relaxaci s celou rodinou. V termálním parku je pro děti i rodiče připraveno spousta atrakcí - 9 bazénů, tobogány, divoká řeka, vodní hřiby, ale také dětský koutek, animační programy, dětské židličky nebo denní letní apartmány.