DÁRKOVÉ
POUKAZY

VĚNUJTE
ZÁŽITEK I ZDRAVÍ

Pobyt v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA je krásným a originálním zážitkem nejen pro vaši rodinu a blízké, ale i pro obchodní partnery. Dárkovými poukazy vyřešíte narozeniny, svátky, výročí a další slavnostní příležitosti. Můžete si vybrat z nabídky pobytů a procedur nebo vsaďte na dárkový šek v určité nominální hodnotě.

DÁRKOVÉ ŠEKY

Dárkové šeky ROYAL SPA - lázeňské hotely a resorty

OBJEDNAT

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PŘÁNÍ

Dárkový poukaz ROYAL SPA - lázeňské hotely a resorty

OBJEDNAT

DÁRKOVÉ POBYTY

Dárkový poukaz ROYAL SPA - lázeňské hotely a resorty

OBJEDNAT

TIPY NA DÁRKOVÉ POUKAZY NA PŘÁNÍ

POBYTY PRO SENIORY

Vybrat perfektní dárek pro babičku s dědou je pořádný oříšek. Na otázku „co byste chtěli k narozeninám" vám odpoví „hlavně nám nic nekupuj, my už všechno máme". Ale darujete-li zážitek, to je jiná! Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny jsou pro kurýrování seniorů jako stvořené.

VYBERTE SI

ROMANTICKÉ POBYTY

Věnujte se jenom sami sobě. Postaráme se, aby váš zamilovaný víkend byl naprosto perfektní. Pro dokonalou intimní atmosféru nesmí chybět báječná večeře při svíčkách, relaxace ve vířivce nebo společná sauna. Doporučujeme hotel ROYAL v Mariánských Lázních nebo hotel VILA VALAŠKA v Luhačovicích.

VYBERTE SI

DOVOLENÁ S DĚTMI

Co si takhle vyrazit společně s rodinou a užít si klid, který vám nabízí Hotel DIANA v Jeseníkách nebo VILA ANTOANETA v Luhačovicích? Na programu jsou wellness procedury, během kterých vám děti rádi pohlídáme. Samozřejmostí je dětský koutek a venkovní hřiště, dětská jídelní stolička i dětská postýlka.

VYBERTE SI

POBYTY PRO ŽENY

Pánové, pokud nevíte, co darovat své partnerce nebo mamince, máme pro vás tip na skvělý dárek. Každá žena si přeje být opečovávaná, dopřejte jí pobyt v lázních. Máme připraveny speciální procedury, které ženě pomohou uvědomit si vlastní krásu a naplní ji novým elánem do života. Užijte si v lázních dámskou jízdu.

VYBERTE SI