PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

V současnosti ROYAL SPA tvoří lázeňské hotely a resorty ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky - Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves.

Celková kapacita je přes 1.000 lůžek.

Většina hotelů má čtyřhvězdičkový standard a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou - komfortní a příjemné ubytování, výbornou kuchyni, prvotřídní lázeňskou péči vysoce kvalifikovanými zdravotními odborníky a celou škálu léčebných procedur - především na bázi přírodních léčivých zdrojů.

Hotely a resorty ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Certifikáty kvality

EUROPEAN SPAS ASSOCIATION 2023ESPA 2023 vítěz za lázeňský produkt

Na Evropském lázeňském a balneologickém kongresu 2023 získaly naše hotely v Luhačovicích hned dvě ocenění. V kategorii inovativní lázeňský produkt soutěžní komise ocenila Spánkový pobyt, který mohou klienti vyzkoušet v lázeňském hotelu NIVAMARE v Luhačovicích.

Druhou cenu odborné poroty společnost obdržela za léčebný program postcovidového syndromu v lázeňských hotelech MIRAMARE v Luhačovicích, a to za dosažení velmi významných klinických úspěchů. 

Ocenění stvrzují, že hotely poskytují svým klientům efektivní a inovativní lázeňskou péči v evropském měřítku. 

Czech Stability Award 2018Certifikát Czech Stability Award 2018

Lázeňský hotel ROYAL byl v listopadu oceněn nejvýznamnějším certifikátem Czech Stability Award 2018 "Excelentní". LS ROYAL Mariánké Lázně, a.s. patří mezi ekonomicky nejstabilnější firmy v České republice.

Logo EUROSPAmedEUROPESPAmed - certifikát kvality

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně a Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice získaly v roce 2006 jako jedny z prvních certifikát kvality EUROPESPAmed.

Získání tohoto certifikátu garantuje poskytování lázeňské péče na srovnatelné úrovni jako v zahraničí a uznávají ho i německé zdravotní pojišťovny.

ISO 9001 - 2000Logo ISO 9001

Lázeňské hotely MIRAMARE, VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice, hotel ROYAL Mariánské Lázně a SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves získaly certifikát jakosti ISO 9001. Kontrolní audit dodržování pravidel se opakuje každý rok.

Asociace hotelů a restaurací ČRCertifikace Asociace hotelů a restaurací ČR

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně, hotel VILA ANTOANETA a VILA VALAŠKA Luhačovice a hotel ELIŠKA Termální lázně Velké Losiny jsou oficiálně certifikovány v kategorii hotel **** .

Certifikace Asociace hotelů a restaurací ČR dle hodnotících kritérií Hotelstars Union jsou jednotné i pro hotely a další ubytovací zařízení v Rakousku, Německu, Maďarsku, Nizozemí, Švédsku a Švýcarsku.

Logo - UNWTOUNWTO Světový etický kodex pro cestovní ruch

ROYAL SPA je signatářem Světové turistické organizace v oblasti etického podnikání UNWTO

Světový etický kodex cestovního ruchu je komplexní sada zásad, která vede k rozvoji cestovního ruchu za udržitelných podmínek.

Podepsaný etický kodex ke stažení. 

Logo Baby friendlyHotely baby friendly

U nás jsme na dětskou návštěvu připraveni. O zábavu Vašich dětí se postarají školení animátoři.

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačovice, Wellness hotel DIANA Velké Losiny a termální park TERMÁLY LOSINY nabízí zázemí, služby a vybavení pro děti - hotely pro rodiny s dětmi.

Logo Odborná lázeňská péčeGarantováno lázeňským lékařem ROYAL SPA

V lázeňských hotelech ROYAL SPA Vám garantujeme odbornou lázeňskou péči pod dohledem lékařů a zdravotnického personálu 24 hodin denně - náš lékařský tým.

Ocenění hotelů ROYAL SPA

TERMÁLY LOSINY získaly ocenění v ŘíměTERMÁLY LOSINY získaly ocenění v Římě

Evropský svaz lázní pravidelně organizuje soutěž "ESPA Innovation Awards", jejímž cílem je podpořit výměnu zkušeností, osvědčených postupů a know how v lázeňství.

TERMÁLY LOSINY se staly Stavbou roku 2016 Olomouckého kraje

TERMÁLY LOSINY získaly prvenství v soutěžní kategorii - Stavby určené k bydlení a rekreaci.

OCENĚNÍ V KATEGORII "BEST HEALTH & SPA RESORT"

Lázeňský hotel ROYAL v Mariánských Lázních získal ocenění na základě ohlasů klientů FIT REISEN, ale také odborného posouzení zdravotní kompetence, kvality poskytovaných služeb a vybavenosti lázeňského zařízení.

ocenění "ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH"

Společnost ROYAL SPA se zařadila mezi "Českých 100 nejlepších" v oborové kategorii Cestovní ruch a hotelnictví. 

TERMÁLY LOSINY zvítězily v soutěži DestinaCZe 2016

Termální park TERMÁLY LOSINY získal v soutěži DestinaCZE 2016 prvenství v kategorii Trendy novinky 2016. Celkově se stal čtvrtou nejzajímavější atrakcí celé ČR pro rok 2016.

1. místo v soutěži o nejlepší turistickou nabídku v ČR

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně získal při vyhlašování cen Kudy z nudy 2010 1. místo v soutěži o nejlepší turistickou nabídku v České republice, v turistickém regionu Západočeské lázně.

Ocenění z lázeňského festivalu v Karlových Varech

Společnost ROYAL SPA získala u příležitosti Lázeňského festivalu v Karlových Varech 2010 cenu poroty za vzkříšení Termálních lázní Velké Losiny.

Ocenění "Lázeňská akce roku" získaly Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves na Lázeňském festivalu v Karlových Varech v roce 2008 za organizaci akce - Novoveské dermatologické dny.

Lázeňská společnost roku 2007

Lázeňské hotely MIRAMARE získaly u příležitosti Lázeňského festivalu v Karlových Varech významné ocenění 'Lázeňská společnost roku 2007.

Spolupracujeme:

Logo Svazu léčebných lázníSVAZ LÉČEBNÝCH LÁZNÍ

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA jsou členem Svazu léčebných lázní ČR.

Logo Kudy z nudy

KUDY Z NUDY

Spolupracujeme s turistickým portálem Kudy z nudy, kde se mimo jiné můžete dozvědět o připravovaných akcích na našich hotelech nebo si naplánovat výlet do Jeseníků, Luhačovic, Moravského Slovácka nebo Mariánských Lázní.

Logo Czech Tourism

CZECH TOURISM

Již několik let úzce spolupracujeme s agenturou Czech Tourism, která propaguje Českou republiku doma i ve světe jako atraktivní turistickou destinaci.

Logo Korunka Luhačovice

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ KORUNKA LUHAČOVICE

Naše společnost je dlouholetým partnerem občanského sdružení Korunka Luhačovice, které podporuje handicapované, nemocné a znevýhodněné děti ve Zlínském kraji.