Nabídka pro firmy

ROYAL SPA patří mezi největší lázeňské společnosti v ČR a disponuje hotely ve 4 lázeňských destinacích - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny.

Každoročně do našich hotelů přijedou stovky zaměstnanců na rekondiční pobyty nebo firemní benefity od svých zaměstnavatelů. Spolupracujeme s velkými i středními firmami, pojišťovnami a bankami. Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním firemní akcí a školení.

Rekondiční pobyty

Investujte do zdraví svých zaměstnanců. Nabízíme univerzální pobyty platné ve všech 4 lázeňských destinacích. Rádi Vám poradíme se skladbou procedur, které vašim zaměstnancům zdravotně pomohou. Ukaž nabídku pobytů

Kontakt

Libuše Padevětová
Obchodní manažerka
Tel.: +420 720 99 88 77
E-mail: sales@royalspa.cz

Dárkové šeky

Chcete přispět vašemu zaměstnanci na lázeňský pobyt, věnovat mu dárek k životnímu výročí nebo odchodu do důchodu? Můžete si vybrat dárkové šeky na 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč nebo 5 000 Kč.

Při objednávce do 20 ks můžete využít náš online formulář. Ukaž dárkové šeky

Při objednávce nad 20 ks nás kontaktujte +420 720 99 88 77 | sales@royalspa.cz

Poukazy do termálního parku TERMÁLY LOSINY

Dopřejte svý zaměstnancům relaxaci s celou rodinou v termálním parku Velké Losiny. Nabízíme dárkové poukazy na vstup do termálního parku nebo více vstupů formou permanentek. Více informací naleznete na webových stránkách termálního parku TERMÁLY LOSINY.

Lázeňská kosmetika

Hledáte pro své zaměstanace netradiční dárek k Vánocům, narozeninám nebo za dobře odvedenou práci? Můžete jim darovat naši vlastní lázeňskou kosmetiku z přírodních léčivých pramenů. V nabídce jsou šampony, relaxační oleogely, koupelové soli, přírodní mýdla nebo termální voda ve spreji. Přejdi do eshopu

Firemní akce

Pro uspořádání firemní akce nabo školení nabízíme komplexní služby. Vybrané hotely disponují konferenčními prostory a salonky s veškerým technickým vybavením a zajistí profesionální cateringové služby.

hotely pro firemní akce:

Nabídku Vám rádi připravíme na míru dle Vašich požadavků. Kontaktujte obchodní oddělení vybraného hotelu nebo vyplňte online formulář na webových stránkách vybraného hotelu.