Nemoci kožní - lupénka, akné, ekzém

V lázních Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny léčíme kožní nemoci jako lupénka, atopický ekzém, chronické ekzémy, akné a některé další tzv. chronické kožní nemoci. Lázně jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí o svojí pokožku pečovat. Zdravá kůže je odrazem našeho vnitřního rozpoložení. U nás se zrelaxujete a najdete duševní rovnováhu.

Jak mi mohou pomoci lázně

  • nemoc dostat pod kontrolu

Hlavním cílem lázeňské léčby je "dostat" kožní chorobu pod kontrolu vhodně zvolenou léčbou. Spolu s prevencí lze docílit zahojení či značného zlepšení projevů kožních nemocí.

  • Odborný léčebný plán

Léčbu stanovuje odborný dermatalog. Základem jsou koupele v přírodní sirné vodě, masťové terapie, světloléčba a také konzultace s nutričním terapeutem o zdravém způsobu stravování.

  • Lázeňská kosmetika

Vlastní lázeňská kosmetika z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny pro následnou péči o citlivou pokožku.

  • Typické LÁZEŇSKÉ procedury

Sirné, rašelinové a ovesné koupele, masťová terapie, termoterapie, světloléčba.


LÉČBA HRAZENÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU

Léčebný pobyt hrazený Vaší zdravotní pojišťovnou můžete absolvovat v lázeňských hotelech ROYAL SPA - Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny.

Dle Vašeho zdravotního stavu lékař vypíše návrh na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči

Zažádejte si u svého lékaře o návrh na lázně. Poradíme vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.

VÍCE INFORMACÍ


NABÍDKA POBYTŮ PRO SAMOPLÁTCE

Neschválí-li Vám zdravotní pojišťovna hrazenou lázeňskou péči, můžete absolvovat léčebný pobyt v lázních jako samoplátce.

Léčebné pobyty zaměřené na nemoci kožní nabízíme v lázeňských hotelech ROYAL SPA - Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Lázně na zkoušku

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt s ochutnávkou procedur nejen pro lázeňské nováčky. Skladbu procedur sestaví lékař na základě zdravotního stavu klienta. Pečujte o své zdraví v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.

Léčba lupenky

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, 7x plná penze, lékařské vyšetření, konzutace s dermatologem, 20 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Lázeňský pobyt zaměřený na léčbu lupénky. Vyzkoušejte blahodárné účinky místních přírodních pramenů a mnohaleté zkušenosti v lázeňské léčbě lupénky. Doporučujeme pobyt na 14 dnů pro lepší léčebný efekt.

od 18 200 Kč / 7 nocí / os.

VELKÉ LOSINY

Týden pro zdraví

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, včetně vstupu do termálního bazénu (60 min.).

Dopřejte si víc než dovolenou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů. Výběr lázeňských procedur si můžete zvolit sami nebo vám poradíme.

od 17 850 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, včetně vstupu do termálního bazénu (60 min.).

Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních, oběhových a onkologických. Léčebný lázeňský pobyt nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

od 19 250 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře