Vánoční a silvestrovské pobyty

Máme pro Vás dárek k Vánocům! Vyhněte se prosincovému shonu a stresu a přijeďte si užít pohodu, klid a vánoční atmosféru do českých a moravských lázní. My se o Vás královsky postaráme!

Prožijte Silvestr originálním způsobem. Zveme Vás do českých a moravských lázní ROYAL SPA. Silvestr v lázních Vám přinese nevšední zážitky, zimní radovánky, hýčkání v podobě lázeňských procedur a další překvapení, která k oslavě Silvestru v lázních neodmyslitelně patří. Naplno si užijete špičkové gastronomie, komfortního ubytování a nadstandardní královské péče. Na své si přijde každý - milovníci zimnních sportů, rodiny s dětmi, senioři i ti, kteří chtějí prožít romantický Silvestr ve dvou.

Vánoční pobyty

Vánoční pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 noci, plná penze, 3 lázeňské procedury, vánoční program, volný vstup do termálního bazénu.

Dopřejte si Vánoce bez stresu a v pohodě. A užijte si magickou vánoční atmosféru, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a profesionální lázeňskou péči v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

od 8 550 Kč / 4 noci / os.

Vánoční pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 8 lázeňských procedur, vánoční program, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte na vánoční pobyt do hotelu ROYAL. Nadělte si krásný vánoční dárek v podobě královské péče, vynikající sváteční vánoční kuchyně, relaxace pod rukama profesionálů a pohádkové vánoční atmosféry v Mariánských Lázních. Letošní Vánoce v lázních...

od 12 540 Kč / 7 nocí / os.

Silvestrovské pobyty

Velké Losiny

Silvestrovský pobyt

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 4, 5 a 6 nocí, polopenze, 3 procedury, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Užijte si silvestrovský pobyt na horách. Nezapomenutelný Silvestr v Jeseníkách - to je skvělá kuchyně, silvestrovský doprovodný program, animační programy pro děti i dospělé a moře zábavy ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

od 9 900 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 6 nocí, plná penze, 6 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do termálního bazénu.

Konec roku se skvělými zážitky v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká Vás slavnostní silvestrovský večer, bohatý doprovodný program, výborná kuchyně, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 13 630 Kč / 6 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Silvestrovský pobyt

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 5 nocí, plná penze, lékařská konzultace, kredit 2.000 Kč na lázeňské procedury, silvestrovský program, volný vstup do bazénu a whirlpool.

Přeďte strávit silvestrovský pobyt do Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves, kde Vás čeká vynikající kuchyně, báječný odpočinek a nevšední zážitky. Oslavte Silvestr 2019 v lázních a poznejte sváteční tradice Moravského Slovácka.

od 9 850 Kč / 5 nocí / os.

LUHAČOVICE

Silvestrovský pobyt

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, 6 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Užijte si silvestrovské pobyty s výběrem nejoblíbenějších lázeňských procedur a bohatým silvestrovským programem v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA. Nechejte se hýčkat pod rukama profesionálů a oslavte Silvestr 2019 v lázních Luhačovice.

od 12 600 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, 8 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Chcete pečovat o své zdraví a zároveň oslavit Silvestr 2019? Vyberte si silvestrovský pobyt v Lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice, který obsahuje balíček lázeňských procedur a bohatý silvestrovský program.

od 12 600 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování 6 nocí, polopenze, 6 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Hledáte stylové a klidné ubytování na Silvestra 2019? Doporučujeme silvestrovský pobyt v hotelu VILA VALAŠKA Luhačovice, který obsahuje balíček luxusních lázeňských procedur a bohatý silvestrovský program.

od 16 600 Kč / 6 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Silvestrovský pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 8 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Oslavte Silvestr v Mariánských Lázních. Užijte si silvestrovský pobyt plný pohody a s královskou péčí v hotelu ROYAL Mariánské Lázně. Čeká Vás skvělá gastronomie, báječné lázeňské procedury, spousta kulturních a silvestrovských zážitků a komfortní ubytování...

od 14 630 Kč / 7 nocí / os.

Zimní katalog 2019/2020

Obálka zimního katalogu

Zimní katalog pro rok 2019 / 2020 si můžete stáhnout v elektronické podobě.

Stáhnout (velikost souboru 1 MB)

Aktuální katalog Vám rádi zašleme ZDARMA, stačí vyplnit objednávkový formulář a během pár dnů Vám katalog doručíme na uvedenou adresu.

Objednat

Budete-li potřebovat více informací, neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktovat