Vánoční a silvestrovské pobyty

Prožijte Vánoce a Silvestr originálním způsobem. Zveme Vás do českých a moravských lázní ROYAL SPA ve 4 lázeňských destinacích - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny. Vánoční a silvestrovský pobyt v lázních Vám přinese nevšední zážitky, zimní radovánky, hýčkání v podobě lázeňských procedur a další překvapení, která k oslavě v lázních neodmyslitelně patří. Naplno si užijete špičkové gastronomie, komfortního ubytování a nadstandardní královské péče. Na své si přijde každý - milovníci zimnních sportů, rodiny s dětmi, senioři i ti, kteří chtějí prožít romantický Silvestr ve dvou.

LUHAČOVICE

Silvestrovská relaxace

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, 6 relaxačních procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Užijte si silvestrovskou relaxaci s výběrem nejoblíbenějších lázeňských procedur v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA. Nechejte se hýčkat pod rukama profesionálů a oslavte Silvestr 2021 v lázních Luhačovice.

od 12 600 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovské láznění

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 10 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Chcete pečovat o své zdraví a zároveň oslavit Silvestr 2021 v lázních Luhačovice? Vyberte si silvestrovský pobyt v Lázeňských hotelech MIRAMARE. Lázeňský lékař Vám poradí s vhodným výběrem lázeňských procedur.

od 12 600 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovský wellness

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování 6 nocí, polopenze, 6 wellness procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Hledáte klidné a komorní ubytování na Silvestra 2021 v lázních Luhačovice? Dopřejte si stylové ubytování s prvky lidové architektury v hotelu VILA VALAŠKA, kulturní památce Luhačovic od arch. Dušana Jurkoviče.

od 16 600 Kč / 6 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Silvestrovský pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 8 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Oslavte Silvestr 2021 v Mariánských Lázních. Užijte si silvestrovský pobyt s královskou péčí v hotelu ROYAL. Čeká Vás skvělá gastronomie, báječné lázeňské procedury, spousta zážitků a komfortní ubytování v hotelu ROYAL.

od 14 630 Kč / 7 nocí / os.

VELKÉ LOSINY

Vánoční pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 noci, plná penze, štědrovečerní večeře, 3 procedury, 1x vstup do termálního parku, vánoční program, vstup do hotelového bazénu.

Dopřejte si kidné Vánoce v lázních a užijte si magickou vánoční atmosféru, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a profesionální lázeňskou péči v lázeňském hotelu ELIŠKA Velké Losiny.

od 9 850 Kč / 4 noci / os.

Silvestrovský pobyt

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 4, 5 a 6 nocí, polopenze, 3 procedury, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Užijte si silvestrovský pobyt na horách. Nezapomenutelný Silvestr v Jeseníkách - to je skvělá kuchyně, silvestrovský doprovodný program, animační programy pro děti i dospělé a moře zábavy ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

od 10 700 Kč / 6 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, novoroční brunch, 6 procedur, 1x vstup do termálního parku, vstup do hotelového bazénu, silvestrovský program.

Silvestr 2021 se skvělými zážitky v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká Vás slavnostní silvestrovský večer, bohatý doprovodný program, výborná kuchyně, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 15 980 Kč / 7 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Silvestrovský pobyt

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 5 nocí, plná penze, lékařská konzultace, kredit 2 000 Kč na lázeňské procedury, doprovodné programy, volný vstup do bazénu a Whirlpool.

Přijeďte strávit silvestrovský pobyt do SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Čeká Vás vynikající kuchyně, báječný odpočinek při lázeňských procedurách a nevšední zážitky v podobě silvestrovského a doprovodného programu. Prožijte Silvestr 2021 v lázních...

od 10 400 Kč / 5 nocí / os.