Vánoční a silvestrovské pobyty

Prožijte Vánoce a Silvestr originálním způsobem. Zveme Vás do českých a moravských lázní ROYAL SPA ve 4 lázeňských destinacích - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny. Vánoční a silvestrovský pobyt v lázních Vám přinese nevšední zážitky, zimní radovánky, hýčkání v podobě lázeňských procedur a další překvapení, která k oslavě v lázních neodmyslitelně patří. Naplno si užijete špičkové gastronomie, komfortního ubytování a nadstandardní královské péče. Na své si přijde každý - milovníci zimnních sportů, rodiny s dětmi, senioři i ti, kteří chtějí prožít romantický Silvestr ve dvou.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Silvestrovská jízda

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 5 nocí, plná penze, 5 wellness procedur, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Máte čas pouze na krátký relax a přesto chcete oslavit Silvestr 2023 bez starostí s přípravami? Nechte to na nás. Užijte si oslavu příchodu nového roku a nechte se opečovávat od profesionálů.

od 14 750 Kč / 5 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 8 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Oslavte Silvestr 2023 v Mariánských Lázních. Užijte si silvestrovský pobyt s královskou péčí v hotelu ROYAL. Čeká Vás skvělá gastronomie, báječné lázeňské procedury, spousta zážitků a komfortní ubytování v hotelu ROYAL.

od 19 850 Kč / 7 nocí / os.

VELKÉ LOSINY

Silvestrovský pobyt

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 4 a 5 nocí, polopenze, 3 procedury, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Užijte si silvestrovský pobyt na horách. Nezapomenutelný Silvestr v Jeseníkách - to je skvělá kuchyně, silvestrovský doprovodný program, animační programy pro děti i dospělé a moře zábavy ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

od 11 900 Kč / 5 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 5 nocí, plná penze, 5 procedur, 1x vstup do termálního parku, vstup do hotelového bazénu, silvestrovský program.

Silvestr 2023 se skvělými zážitky v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká Vás silvestrovský večer, doprovodný program, výborná kuchyně, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 15 100 Kč / 5 nocí / os.

Vánoční pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 5 nocí, plná penze, štědrovečerní večeře, 4 procedury, 1x vstup do termálního parku, vánoční program, vstup do hotelového bazénu

Dopřejte si klidné Vánoce v lázních a užijte si magickou vánoční atmosféru, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a profesionální lázeňskou péči v lázeňském hotelu ELIŠKA Velké Losiny.

od 15 900 Kč / 5 nocí / os.

LUHAČOVICE

Silvestr v lázních

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 7 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do vodního relax centra.

Přivítejte Nový rok v Luhačovicích, největších a nejkrásnějších moravských lázních! Vila Antoaneta je propojená s Vilou Valaškou a poskytne Vám perfektní útočiště pro odpočinek a relax zároveň. Zrelaxujete při lázeňských procedurách, ochutnáte výbornou...

od 14 780 Kč / 6 nocí / os.

Silvestr v lázních

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 6 nocí, polopenze, 7 lázeňských procedur, volný vstup do vodního relax centra, večer u cimbálu, Silvestrovský program s ohňostrojem.

Více soukromí a unikátní architektura Dušana Jurkoviče. Pokud toužíte (nejen) po výjimečném Silvestru, doporučujeme pobyt právě na Vile Valašce. Tu správnou atmosféru podtrhne moravský večer s cimbálovou muzikou, slavnostní silvestrovská večeře a raut, půlnoční...

od 19 100 Kč / 6 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Silvestrovský pobyt

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 5 nocí, plná penze, lékařská konzultace, kredit 2 500 Kč na lázeňské procedury, doprovodné programy, volný vstup do bazénu a Whirlpool.

Přijeďte strávit silvestrovský pobyt do SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Čeká Vás vynikající kuchyně, báječný odpočinek při lázeňských procedurách a nevšední zážitky v podobě silvestrovského a doprovodného programu. Prožijte Silvestr 2023 v lázních...

od 13 400 Kč / 5 nocí / os.