HEALTH BALANCE POINT®

V našich hotelech poskytujeme prvotřídní lázeňskou péči, která kombinuje využití přírodních léčivých zdrojů a medicínskou erudici. Pro dosažení nejlepšího efektu lázeňské léčby jsme vytvořili na základě našich mnohaletých zkušeností vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®. Ke každému klientovi proto přistupujeme individuálně a snažíme se přizpůsobit lázeňský program jeho potřebám.

VODA, DOTEK, MYSL, AKTIVITA, VÝŽIVA a RELAXACE - základní elementy našeho „kruhu zdraví" a lidské potřeby, které zcela naplňují filosofii lázeňské péče v našich lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA. Naším cílem je rovnováha Vašeho zdraví.

VODA

NECHTE VODU, AŤ VÁS LÉČÍ.
Voda je základ života. V našich lázních si můžete vybrat z široké škály lázeňských procedur na bázi přírodních minerálních pramenů. Psychická relaxace a také stimulační a regenerační účinky při koupelích a pohybu v bazénu Vás probudí k životu a odstraní stres a napětí. Nedílnou součástí lázeňské léčby je také pitná kúra a inhalace.

DOTEK

DOVOLTE DOTEKU, AŤ VÁS UZDRAVUJE.
Dotek
může tělu dodat energii, uvolnit nahromaděné svalové napětí, snížit stres. Vyzkoušejte některou z našich masáží nebo rehabilitační cvičení s našimi zkušenými fyzioterapeuty.

MYSL

NAUČTE SE UVOLNIT MYSL. 
Zavřete oči, uvolněte mysl a nechte se unášet příjemnými pocity. Každý člověk potřebuje pro vnitřní uvolnění něco jiného – pobyt v sauně, v parní lázni, masáž nebo jen procházku v parku. Lázně nabízí řadu možností, při kterých dosáhnete intenzivní a opravdové relaxace a uvolnění.

AKTIVITA

POVZBUĎTE SVÉ TĚLO VHODNOU AKTIVITOU.
Všichni víme, že dostatečná pohybová aktivita je spolu se správnou výživou to hlavní, co člověk může vykonat pro svoje „dobré zdraví" a také pro prevenci různých nemocí. Oprostěte se od stereotypu všedních dní a naučte se v lázních pracovat na prevenci Vašeho zdraví.

VÝŽIVA

DODEJTE TĚLU ENERGII VYVÁŽENOU STRAVOU.

Potrava dodává tělu energii a nezbytné živiny. Měli bychom jíst pravidelně, zdravě, v klidu a především také dodávat tělu to, co potřebuje. V lázních je správná výživa nedílnou součástí každého dne.

RELAXACE

RELAXUJTE V LÁZNÍCH SE SVOU RODINOU.

Do lázní se jezdí za léčbou i relaxací a nejlépe se svými blízkými. Může to být rodina, přátelé, ale pro ty, kteří jsou sami a jezdí k nám pravidelně, můžeme být rodinou my – ROYAL SPA FAMILY. Mnohdy stačí malý krůček k dosažení harmonie, například jen relaxovat v lázních s těmi nejbližšími.