Lázeňská kosmetika

Chtěli byste mít kousek lázní u Vás doma? Nabízíme vlastní lázeňskou kosmetiku SINOVATHERMELOVE z přírodních léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a Termálních lázní Velké Losiny. Kosmetické produkty jsou určeny pro běžné užívání a také k následné péči pro citlivou pokožku.

TERMÁLNÍ VODA THERMELOVE VE SPREJI TERMÁLNÍ VODA THERMELOVE VE SPREJI

Unikátní sirná termální voda THERMELOVE z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny k péči o normální i problematickou pleť. Je vhodná při léčbě lupénky, ekzémů, akné a dalších kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Lázeňská kosmetika THERMELOVE

Pro běžné užívání je určena kosmetika THERMELOVE s obsahem termální vody z lázní Velké Losiny.

Můžete si tak lázně užít doma v podobě voňavých koupelí. V nabídce máme několik druhů koupelových solí a přírodních mýdel.

Po koupání a opalování je vhodné použít tělové mléko s pathenolem, které pokožku zklidní a můžete ho použít i k odlíčení a čištění pleti.

Pro pravidelné ošetřování pleti jsou vhodné pleťové krémy a gely a oleogely s obsahem minerální vody, které pokožku dlouhodobě hydratují, zvláčňují a zpomalují stárnutí kůže.

LÁZEŇSKÁ KOSMETIKA THERMELOVE se sírou

Pro citlivou pleť nabízíme kosmetiku THERMELOVE se sírou s obsahem termální sirné vody z lázní Velké Losiny.

Kosmetické produkty jsou určeny pro následnou péči pokožky se sklonem k atopickému ekzému, akné a lupénce.

Pokud se trápíte suchou pokožkou hlavy, použijte velmi účinné šampony proti lupům a nejrůznějším vyrážkám a ekzémům.

Pro pleť s akné nabízíme celou škálu kosmetických produktů, jako jsou pleťové krémy, gely a oleogely, tělová mléka i šampony.

K očistě pleti doporučujeme přírodní sirné mýdlo obohacené o voňavé bylinky, které má výborné antiseptické a antibakteriální účinky a působí i proti plísním.

Nevíte si rady s výběrem vhodné kosmetiky? Poraďte se s našim dermatologem nebo si přečtěte naše tipy a rady na webových stránkách lázeňské kosmetiky THERMELOVE.

Lázeňská kosmetika SINOVA

Lázeňská kosmetika SINOVA obsahuje přírodní minerální sirnou vodu, která má blahodárné účinky na kožní problémy, jako jsou lupénka, atopický ekzém a akné.

Můžete vyzkoušet pleťový krém se sírou obohacený o minerály a voňavé bylinky. Pro citlivou pokožku hlavy s lupénkou nebo atopickým ekzémem jsou výborné šampony na vlasy, který můžete použít na celé tělo.

Naší specialitou je oleogel Artosin na bolavá záda a klouby a je vhodný také pro aktivní sportovce na unavené svaly.

Pro ženy nabízíme účinný prohřívající oleogel Celulisin k péči o kůži s celulitidou. Má očišťující a posilující účinek.

Na webových stránkách lázeňské kosmetiky SINOVA se dozvíte zajímavé tipy a rady, jak pečovat o citlivou pokožku a také se můžete poradit s našim dermatologem.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Hledáte narozeninový nebo vánoční dárek pro vaše blízké? Vytvořte jim kousek lázní doma a darujte jim přírodní lázeňskou kosmetiku SINOVA nebo THERMELOVE

ESHOP LOVESPA

Veškeré kosmetické produtky SINOVA a THERMELOVE i dárkové balení zakoupíte na eshopu lovespa.cz z pohodlí domova.