11. 9. 2019

Naberte sílu a podzimní energii v našich lázních

Chtě nechtě, léto končí a podzim klepe na dveře. Nemusíte však kvůli tomu vůbec zoufat! Naše lázeňská společnost ROYAL SPA pro Vás připravila zajímavé podzimní pobyty, které Vám udělají dobře na těle i duši


PodzimNÍ RELAXACE I PREVENCE

Smyslem správné podzimní prevence zdraví nejsou aktivity proti onemocnění, ale aktivity pro lepší zdraví, které jsou důležité v každém věku. Péče o zdraví, léčba nemocí, prevence či relaxace vždy byly a jsou hlavním důvodem návštěvy lázní. Pobyty v lázních jsou ideální prevencí Vašeho zdraví, ale také pomáhají při onemocnění, či po operaci. Pobyty jsou specifické tím, že se kombinují tradiční léčebné metody s využitím přírodních léčivých zdrojů s klasickými medicínskými postupy jako jsou masáže, rehabilitační terapie, koupele, apod. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vždy s ohledem na jeho zdravotní stav.

Poradíme Vám s výběrem

Přijeďte si do našich lázeňských hotelů a resortů udělat čas pro sebe a prožijte v lázních nezapomenutelné chvilky! Naše lázeňské hotely v Luhačovicích, Mariánských Lázních, Ostrožské Nové Vsi a Velkých Losinách si pro Vás připravily pestrou nabídku podzimních pobytů. Podzimní lázeňské pobyty jsou ideální pro všechny, kteří před nadcházející zimou chtějí posílit svou imunitu a načerpat energii. O své zdraví totiž musíme preventivně pečovat a svou imunitu řádně posilovat. Dbejte proto na kvalitní a vyváženou stravu, přiměřený pohyb a pochopitelně i kvalitní odpočinek. To vše Vám nabízíme právě v aktuální nabídce našich podzimních pobytů. Vyberou si úplně všichni! Připravili jsme pobyty pro páry, jednotlivce, manažery, seniory, ale také rodiny.

doporučujeme

LUHAČOVICE

Relax 2 nebo 3 noci

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 2-3 noci (Ne-Pá), polopenze, 2-3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Krátká dovolená v průběhu týdne v lázních Luhačovice. Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. Užijte si krásné chvíle v hotelu VILA VALAŠKA Luhačovice. Pobyt mimo víkend a státní svátky.

od 4 160 Kč / 2 noci / os.

VELKÉ LOSINY

Přespěte a relaxujte

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2 - 7 nocí, polopenze, kredit 250 Kč/den na procedury, volný vstup do wellness centra.

Máte chuť na relaxaci a chcete si vybrat procedury sami? Připravili jsme relaxační pobyt, který si vytvoříte dle Vašeho gusta. Vyzkoušejte každý den novou proceduru a užijte si relaxaci ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

-10%
3 000 Kč
od 2 700 Kč / 2 noci / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Mariánskolázeňský elixír

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 2 noci, plná penze, 2 procedury, volný vstup do wellness centra.

Víkendový pobyt s plnou penzí a 2 wellness procedurami. Relaxace a víkendový odpočinek v Mariánských Lázních. Přijeďte si užít krásu podzimní přírody a nechte se u nás rozmazlovat.

-20%
4 150 Kč
od 3 320 Kč / 2 noci / os.

Nevíte si rady s vhodným výběrem Vašeho pobytu v lázních? Rádi Vám poradíme, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo na uvedené kontaktní údaje přímo na hotely a lázně ROYAL SPA. A věřte, že příjemně strávené chvíle při pobytu venku i odpočinek při procedurách jsou k nezaplacení.