15. 10. 2019

Vyzkoušejte novou termální vodu ve spreji

S radostí vám představujeme NOVINKU - unikátní termální vodu ve spreji THERMELOVE z přírodního pramene lázní Velké Losiny, která byla nově uvedena na český trh. Termální voda přispívá k péči o normální i problematickou pleť, je vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku. Máte-li kožní problémy nebo jen chcete osvěžit pleť, termální voda je to pravé na její zklidnění a hydratování.


Termální voda - čisté přírodní bohatství

S příchodem podzimního chladnějšího počasí mnozí z vás ocení uvedení unikátního produktu na českých trh. Termální voda z léčivých pramenů lázní Velké Losiny je totiž ideálním pomocníkem na zklidnění problematické pokožky postižené nejrůznějšími chronickými kožními nemocemi jako jsou akné, lupénka, ekzémy, dermatitidy apod. Nástup proměnlivého a sychravého počasí totiž znamená pro pacienty s tímto typem problémů jediné - nutnost zvýšené péče o postiženou pokožku. Vyzkoušejte tento přírodní dar na vlastní kůži!

Termální lázně Velkí Losiny

Termální voda z přírodního léčivého zdroje lázní Velké Losiny se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Jde o termální, slabě mineralizovanou, sirnou, silně alkalickou vodu, uhličitano-sodného typu se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny křemičité, termální teplou, hypotonickou. Obsahuje množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C.

Ve Velkých Losinách se využívá ve formě koupelí také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Unikátní sirný pramen se utváří v hloubce více než 1 km pod povrchem země v prostředí krystalických hornin masivu Hrubého Jeseníku

Osvěžení vždy po ruce

Termální voda je prospěšná pro lidský organismus nejen formou horkých lázeňských koupelí a procedur. Sprška nové termální vody ve spreji pleť příjemně osvěží a dodá jí důležité živiny. Osvědčuje se jako nepostradatelný pomocník v kancelářích a na dlouhé cesty autem nebo letadlem, kdy pokožka trpí suchým vzduchem z klimatizací. Minerály obsažené ve vodě zklidňují a chrání citlivou a podrážděnou pleť, zatímco vláha pokožku hydratuje a zjemňuje. Máte-li citlivou pokožku, která po opalování rychle zrudne, termální voda je to pravé na její zklidnění a hydratování. Minerální voda má blahodárný vliv na pleť aknózní a mastnou. Upravuje totiž tvorbu kožního mazu a napomáhá vyčištění ucpaných pórů. Vodu lze používat bez obav také na dětskou pokožku.

 

Více informací na thermelove.cz.