16. 2. 2023

Zažij lázně jinak v hotelu NIVAMARE

Pokud i Vy právě teď hledáte odpovědi na níže uvedené otázky, jste na správném místě. Pomůžeme Vám odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energii v léčivém prostředí oblíbených lázní Luhačovice a naším cílem bude také předat Vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.

„Chceš zlepšit svůj život?"

„Je toho na tebe moc?"

„Drtí tě moderní styl života?"

„Zajímáš se o osobní rozvoj?"

„Chceš vědět, co je klíčem k dlouhodobé spokojenosti?"


 

Sestavili jsme pro Vás pobyt nesoucí pod svým názvem myšlenku celého programu tj. ZAŽIJ KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ". Plán pobytu kombinuje nejrůznější možnosti relaxace a edukačně zážitkové workshopy, ve kterých se dozvíte, co přinesly vědecké výzkumy na téma šťastný a dlouhodobě spokojený život a jakými technikami můžete svůj život zlepšit. Na závěr pobytu zažijete vybrané techniky Mindfullness přístupu. Věříme, že odjedete odpočatí, plní energie a s praktickými návody, jak udělat něco pro své fyzické a psychické zdraví.

PROČ HOTEL NIVAMARE?

Lázně Luhačovice jsou oblíbeným místem, do kterého jezdí lidé z ČR i ze světa za účelem odpočinku a léčení. Toto místo nabízí mnoho architektonických skvostů, léčivé prameny, úchvatnou přírodu a širokou nabídku lázeňských služebLázeňský hotel NIVAMARE v Pozlovicích má ambici, být místem, ve kterém se lidé zrelaxují a zároveň se dozví a zažijí nejrůznější aspekty zdravého životního stylu. Za tímto účelem jsme vytvořili relaxačně-zážitkový program, který naplno využije potenciál Lázeňského hotelu NIVAMARE, a do kterého se lidé budou rádi vracet. Program ZAŽIJ LÁZNĚ JINAK" bychom v hotelu NIVAMARE chtěli postupně rozšiřovat o další zajímavé programy pobytů zaměřené na zdravý životní styl a inspirovat Vás tak k osobnímu rozvoji a zvládání moderního stylu života.

O POBYTU „KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ"

Pobyt v termínu od 23. - 26. 3. 2023 je určen pro skupinu 15 - 20 osob procházející společným programem. Zároveň má každý jednotlivec dostatečný prostor pro individuální relaxaci. Pobytem provází kouč zdravého životního stylu, který zajišťuje průběh celého programu a je po celou dobu k dispozici pro osobní konzultace. Edukačně zážitkovými workshopy provází zkušený psychoterapeut, který má mnohaletou praxi v práci s úspěšnými a vysoce vytíženými lidmi. Program tohoto pobytu bude pestrý. Od úvodního přivítání a seznámení se s hotelem NIVAMARE a městem Luhačovice, přes obohacující workshopy na nejrůznější témata vnitřního rozvoje až po lekce jógy. Nebudou chybět saunové rituály a večerní návštěva stylového dvoupodlažního wellness přímo v hotelu NIVAMARE. Pobyt je vhodný pro aktivní a pracovně vytížené lidi, kteří už delší dobu vnímají negativní vliv moderního stylu života na jejich vitalitu, fyzické a duševní zdraví, kvalitu spánku, výkonnost v práci a domácí pohodu. Chtějí efektivně zrelaxovat a zároveň se v dobrém rozpoložení dozvědět něco inspirativního a užitečného o tom, jak shon každodenního života zvládnout. Pobytem vás budou provázet lidé z oblasti psychoterapie, kteří mají velké pochopení pro výzvy hektického způsobu života a to jak z odžitých tak profesních zkušeností. 

Celý harmonogram pobytu zde.

Nabídka pobytu:

Hotelový pobyt Přespěte a povečeřte

NIVAMARE Luhačovice

Ubytování na 1 a více nocí s polopenzí, vstup do dvoupodlažního wellness se saunovým světem, vstup do vyhřívaného venkovního bazénu.

Navštivte náš Lázeňský hotel Nivamare, povečeřte a přespěte. Nabízíme ubytování v krásném prostředí uprostřed nádherné přírody. Užijte si výlety do okolí a na nedalekou přehradu.

-20%
2 050 Kč
od 1 640 Kč / 1 noc / os.

Májový wellness víkend

NIVAMARE Luhačovice

Pobyt na 3 noci s polopenzí, 2 procedury, venkovní vyhřívaný bazén, vnitřního bazén a neomezený vstup do wellness se saunovým světem.

Přijeďte se potěšit do našeho hotelu a využijte prodloužené májové víkendy nejen k doplnění energie, ale také k relaxaci a k procházkám krásnými rozkvetlými Luhačovicemi.

od 7 290 Kč / 3 noci / os.

PROČ S NÁMI

Dáme Vám impuls prostřednictvím tohoto prodlouženého víkendu „ZAŽÍT KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ" a možnost naplno využít potenciál oblíbených lázní a hotelu NIVAMARE, který Vás zpomalí, zregeneruje a otevře Vám nové obzory poznání na cestě k zdravějšímu životnímu stylu.

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet pobyt a zažít klid v neklidné době na vlastní kůži? Neváhejte si pobyt objednat přes online rezervaci, nebo nám napište na uvedené kontaktní údaje hotelu NIVAMARE.

Tel.:  577 131 326

E-mail: sales@nivamare.cz