29. 1. 2023

Zimní relaxace i prevence péče o Vaše zdraví

Zimní lázeňské pobyty jsou ideální pro všechny, kteří chtějí posílit svou imunitu a načerpat v těchto dlouhých měsících tolik potřebnou energii. O "dobré zdraví" je potřeba preventivně pečovat v každém ročním období a svou imunitu řádně posilovat. Dbejte proto na kvalitní a pestrou stravu, přiměřený pohyb a pochopitelně i kvalitní odpočinek.


Zimní dovolená v Luhačovicích

Relaxace, odpočinek, krásná příroda a procházky do nedalekého centra města Luhačovice... To vše a mnohem víc Vám nabízíme právě v aktuální nabídce našich zimních pobytů hotelu NIVAMARE Luhačovice. Vyberou si úplně všichni! Připravili jsme pobyty pro páry, jednotlivce, seniory, ale také rodiny s dětmi, pro které je hotel plně vybaven. Kompletní nabídka zimních pobytů zde.

NÁŠ TIP

Jarní prázdniny v Lázeňském hotelu NIVAMARE LuhačoviceJARNÍ PRÁZDNINY - LÁZEŇSKÝ HOTEL NIVAMARE

Pobyt ideální pro rodiny s dětmi, páry, učitele, kteří si chtějí "jen tak" odpočinout, přijeďte k nám zažít jarní probouzení ve vyhřátém wellness a horkých saunách. Dvoupodlažní wellness se saunovým světem zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V Lázeňském hotelu NIVAMARE nechybí ani vnitřní bazén.

 

 

Pečujte o své zdraví

Dvoupodlažní wellness se saunovým světem Vám zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny. Saunování představuje velmi účinný prostředek, jak příznivě ovlivnit fungování celého organizmu a zvýšit jeho imunitu. Nechybí ani nabídka procedur, které je možné si kdykoliv dokoupit dle Vašeho výběru. A věřte, že příjemně strávené chvíle při pobytu venku v přírodě i odpočinek při procedurách, saunách nebo na masáži jsou investicí do zdraví, která je k nezaplacení.

Kontaktujte nás

Nevíte si rady s vhodným výběrem Vašeho pobytu? Rádi Vám poradíme, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo na uvedené kontaktní údaje hotelu NIVAMARE.