Hotely na horách

Pro dovolenou na horách jsou skvělým místem Jeseníky, druhé nejvyšší hory v České republice. Poloha Termálních lázní Velké Losiny v podhůří Jeseníků je ideální pro různé sportovní aktivity v létě i v zimě.

Báječnou lyžovačku a túry na horách si také užijete v Mariánských Lázních, které leží na úpatí Slavkovského lesa s nadmořskou výškou do 850m.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY - JESENÍKY

Wellness hotel DIANA

Wellness hotel DIANA Termální lázně Velké Losinyse nachází cca 1,5 km od Termálních lázní Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na hřebeny Jeseníků. V hotelu nabízíme veškeré vybavení a služby pro turisty, lyžaře a rodiny s dětmi. Součástí pobytových balíčků jsou slevy a bonusy na vstupy do termálního parku, kulturních památek a skipasy.


TERMÁLNÍ PARK

TERMÁLNÍ PARK Velké Losinystojí na okraji lázeňského parku Termálních lázní Velké Losiny. Po túře na horách nebo skvělé lyžovačce v Jeseníkách si odpočinete s celou rodinou v unikátních termálním parku TERMÁLY LOSINY.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázněse nachází na okraji lesoparku a nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Pouhých 300m od hotelu se nachází ski areál. V blízkosti hotelu vedou značené turistické a cyklistické trasy, v zimě udržované trasy pro běžkaře.