Hotely pro cyklisty

Pro milovníky cyklistiky doporučujeme navštívit Moravské Slovácko. Kraj protkaný značenými cyklotrasami a nesčetnými historickými a kulturními památkami.

Také Jeseníky jsou ideálním místem pro cykloturisty. Z kola můžete rovnou do termálního parku, kde si příjemně odpočinete a naberete novou sílu a energii.

LÁZNĚ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Hlavní lázeňský hotel

Hlavní hotel v lázních Ostrožská Nová Vesmalebné lázně se nachází v rozsáhlém lesoparku v srdci Moravského Slovácka. Krajem vede několik cyklotras, nejznámnější je Moravská vinná stezka, která představuje jednotlivé oblasti pěstování vína na jižní Moravě. V lázních nabízíme úschovnu i půjčovnu kol.


LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačovice

leží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády. Na kolech můžete vyrazit na blízkou přehradu nebo navštívit kulturní a historické památky tohoto kraje. Hotel disponuje úžasným vodním centrem, kde si po výletě na kolech užijete skvělou relaxaci i s dětmi.


Lázeňský hotel NIVAMARE

Lázeňský hotel NIVAMARE Luhačovice

se nachází cca 1,5 km od centra Luhačovic, na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy. Lázeňský hotel NIVAMARE Vás okouzlí nádhernými výhledy na Luhačovickou přehradu.

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exclusive, exclusive +.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Wellness hotel DIANA

Wellness hotel DIANA Termální lázně Velké Losinyhotel s výhledy na hřebeny Jeseníků se nachází cca 1,5 km od Termálních lázní Velké Losiny. Cyklistické trasy po Jeseníkách jsou vhodné pro aktivní cyklisty i rodiny s dětmi. Doporučujeme Čarodějnické cyklotrasy, které vás provedou po místech spjatých s čarodějnickými procesy. V hotelu nabízíme půjčovnu i úschovnu kol.


TERMÁLNÍ PARK

TERMÁLNÍ PARK Velké Losinystojí na okraji lázeňského parku Termálních lázní Velké Losiny. Je ideálním místem pro relaxaci s celou rodinou po cyklistickém výletě v Jeseníkách.