Lázeňská místa dle indikací

Ve všech našich lázeňských hotelech poskytujeme odbornou komplexní (KLP) nebo příspěvkovou (PLP) lázeňskou rehabilitační péči pro klienty zdravotních pojišťoven a léčebné pobyty samoplátce.

Novinka

Možnost komplexní lázeňské péče po prodělaném komplikovaném Covid-19 hrazené zdravotní pojišťovnou na 21 dnů s nástupem do 4 měsíců po propuštění z nemocnice. Více informací naleznete níže.

Důležité informace

  • Více informací ke KLP a PLP, aktuální ceny a možnost předběžné rezervace termínu pobytu naleznete na webových stránkách vybraného lázeňského hotelu.
  • Nabídku léčebných pobytů pro samoplátce a více informací o lázeňské léčebě jednotlivých nemocí naleznete pod vybranou indikací.
  • Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR (VZP, OZP, VOZP, ČP ZP, ZP MV ČR, RBP, ZP ŠKODA).
  • Léčbu některých indikací poskytujeme pouze formou KLP nebo PLP dle smluvních podmínek s danou zdravotní pojišťovnou.
  • Informace o konkrétní indikaci a zdravotní pojišťovně Vám poskytne obchodní oddělení ve vybraném hotelu. Ukaž kontakty

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

LÉČBA DOSPĚLÝCH:

NOVINKA

Komplexní lázeňská péče po prodělaném komplikovaném Covid-19 - indikace V / 3, 4, 5.

LUHAČOVICE

Lázeňské hotely MIRAMARE

LÉČBA DOSPĚLÝCH:

Ubytování nabízíme také v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA a Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA, odkud se dochází na některé procedury do hotelů MIRAMARE.

NOVINKA

Komplexní lázeňské péče po prodělaném komplikovaném Covid-19 - indikace V / 3, 4, 5.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

SIRNATÉ LÁZNĚ

LÉČBA DOSPĚLÝCH:

Ubytování v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves nabízíme v hlavním hotelu s komplexními službami pod jednou střechou a lázeňských vilkách Vlasta a Šárka, odkud se dochází na stravu a procedury do hlavního hotelu.

VELKÉ LOSINY

TERMÁLNÍ LÁZNĚ

LÉČBA DOSPĚLÝCH:

Ubytování v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny nabízíme v hlavním hotelu Eliška a sanatoriu Šárka s komplexními službami pod jednou střechou.

LÉČBA DĚTÍ:

Léčba dětí s doprovodem je možná u neurologických onemocnění od 1 roku, u onemocnění pohybových, kožních a onkologických od 3 let dítěte. Děti (dorost) samostatné bez doprovodu léčíme ve věku od 6 do 18 let.

Ubytování pro dětskou klientelu s doprovodem nabízíme v lázeňské vile Gazárka, odkud se dochází na stravu a procedury do sanatoria Šárka. Pro samostatné děti nabízíme ubytování v lázeňském domě Chaloupka, odkud se dochází na procedury do hlavního hotelu Eliška.