Ohlasy našich hostů

VELKÉ LOSINY

28. 11. 2019

Můj příběh a lázně Velké Losiny. Naposledy jsem zde byl před 72 lety na ozdravném pobytu jako 3,5 leté dítě. Vzpomínám si, že jsem velmi oplakal odloučení od rodičů, ale ozdravný pobyt byl natolik účinný, že jsem tu podruhé až nyní. A to pouze v souvislosti s lázeňským pobytem mé manželky. Že se ve zdraví dožiji dalších 72 let, o tom vážně pochybuji, ale za pokus to stojí. Pro jistotu se tu budu léčit, ale kratší dobu. Jinak lázně se sirnou vodou doporučuji...


29. 10. 2019

Děkujeme za příjemný relaxační pobyt, ke kterému přispělo pohodlné ubytování – klid a umístění lázeňského domu Eliška do krásného parku, obklopeného zelení. Dále velmi chutná a pestrá strava, vstřícný personál. A dostupnost všech potřebných služeb v rámci komplexu Eliška I.
Bonusem navíc bylo mimořádně teplé a slunečné počasí v závěru měsíce října. Rádi se do Velkých Losin a lázeňského domu Eliška vrátíme.

(Pavelkovi - klienti samoplátci,...


17. 10. 2019

S pobytem ve Vašich lázních jsem byla velmi spokojená. Excelentní procedury, vstřícné, trpělivé fyzioterapeutky. Na recepci vždy usměvavé, ochotné recepční, přestože práce s lidmi není mnohdy jednoduchá. Oproti loňskému roku zlepšeno jídlo, co do pestrosti, chuti, teploty jídel, příloh... Problémy s koberci budou řešeny...Vše podtrženo nádherným podzimním počasím. Mám v plánu navštívit Vaše lázně v příštím roce.

(klientka KLP, ELIŠKA)


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

6. 8. 2019

V hotelu ROYAL je velice příjem ný personál na recepci, v restauraci, pokojské i zdravotní personál. Posilovna je mimo dění, ale alespoň je tam klid si pořádně dát dotěla.Co se týče stravování bylo pestré a chutné ( jako doporučení- uvítala bych více meznárnorní kuchyně). Pokud se bude opět rozhodovat využít kvalitní péče pod jednou střechou, ROYAL pro mne bude jasnou volbou.

Jaroslava Kadlecová 


30. 6. 2019

Dobrý den, byla jsem u vás ubytována 3 týdny a velmi ráda bych vyjádřila poděkování a uznání veškerému personálu hotelu. U všech jsem se setkávala s ochotou a vstřícným jednáním. Domnívám se, že největším benefitem Vašeho hotelu jsou Vaši zaměstnanci. Tento názor sdíleli i ostatní klienti, kteří se mnou trávili dovolenou ve Vašem hotelu. Cítila jsem se u Vás velmi dobře a to je důvod, proč se k Vám budu v budoucnu vracet.

Ivana Štěrbová


11. 6. 2019

Děkuji vynikajícímu personálu restaurace: výborná kuchyně, milý ochotný a profesionální personál ( provozní, servírky, číšníci). Děkuji také celému personálu hotelu ROYAL za profesionální přístup. Ráda se budu vracet.

Ivana Procházková


LUHAČOVICE

1. 6. 2019

Velice ráda chci vyjádřit svoji vděčnost a poděkování paní masérce Zdeňce za její odborné nasazení a mimořádný lidský přístup při léčbě pohybového ústrojí. Každá její masáž mi přinesla úlevu od bolestí kloubů, a tak umožnila snadnější a rychlejší chůzi. Ještě jednou veliká pochvala a veliké dík!

Hudcová


24. 5. 2019

Po třech týdnech zase odjíždím zcela spokojená z lázeňského domu MIRAMARE. Fyzioterapeuti skvělí, ochotní, empatičtí. Restaurace - skvělá kuchyně a díky paní Veronice, která je usměvavá a ochotná i úsměv přidá, krásná atmosféra.

Jsem tady už po třetí a věřím, že ne naposledy. Jen jedna prosba, štamgastům byste mohli pokojíčky rezervovat i mailem. Děkuji za vše a za rok snad.

Tóthová Libuše


20. 5. 2019

Velká pochvala umění kuchařskému a výborné a vždy ochotné obsluze vašich servírek. U bazénu ochotná děvčata. Úsměv je vždy dobrá a přátelská vizitka. Děkujeme.

Marie Sýkorová z Karlových Varů


OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

10. 6. 2019

Moc krásné a klidné prostředí, lázně vypadají velice moderně, vybavení pokojů, aspoň co jsem viděla a mohu posoudit dle jednolůžkového v podkroví, je naprosto dokonalé a i maminka trávicí tu měsíc svého ozdravného pobytu po operaci je nadšená. Pokoj tu má vlastní sociální zázemí, miniledničku, televizi, malý trezorek, střešní okna dokonce síť proti hmyzu, postel je přiměřeně vysoká, takže je naprosto perfektní i pro starší osoby nebo někoho po operaci...


22. 5. 2019

Příjemné lázeňské prostředí, příjemný personál, super kuchyně, krásná příroda.

Radovan Löffler


1. 5. 2019

Chtěly bychom touto cestou poděkovat všem pracovníkům vašich skvělých lázní za příkladnou péči o pacienta. Ve vašich lázních jsme byly již po šesté, a opět jsme se přesvědčily o profesionalitě s jakou ke své práci přistupujete.

Moc vám všem děkujeme a doufáme, že budeme moci využít vašich služeb a pohostinnosti i v dalších letech.

Zdeňka Ševčíková a Věra Spanilá, Vyškov