Ohlasy našich hostů

VELKÉ LOSINY

5. 9. 2017

Celkově jsem byla s pobytem v hotelu Diana velice spokojena, oceňuji vstřícnost k rodinám s dětmi, animační programy pro děti, dětský koutek, s wellness službami jsme byli také spokojeni. Je skvělé, že si u vás přijdou na své jak rodiče, tak i děti. poloha hotelu je také velice příjemná. Skvělá je i 50% sleva na vstupné do Therme. Na závěr musím vyzdvihnout ochotný a milý personál a čistotu pokojů. Tak snad někdy na shledanou. (4. 9. 2017, Pavla Havlíčková,...


4. 9. 2017

Velké poděkování za velkou vstřícnost, ochotu, krásné jednání a profesionální služby. Jste úžasní, je to bombastické. S úctou Mgr. Helena Červená (4. 9. 2017, klietka lázeňského hotelu Eliška)


15. 8. 2017

Moc děkujeme za krásný den 8. 8. 2017 prožitý v termálním koupališti Velké Losiny. Děti si užily všechny vodní atrakce, výborně poobědvaly i posvačily, nemohly se příjemného prostředí a koupání nabažit. Děkujeme také za vstřícnost při objednávání a zvýhodněnou cenu pro náš Dětský domov Janovice u Rýmařova. Rádi opět přijedeme. Za děti a tety ředitelka domova Mgr. Alena Horká.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

6. 1. 2017

I přesto, že nejsem žádným lázeňským nováčkem, mne při mém vánočním pobytu, který jsem si velmi užil, mne zaskočila profesionalita a klady, které jsem v hotelu Royal shledal. Můj pobyt tak byl přímo pohádka.

Nesporné klady tohoto hotelu:

Vstřícnost, laskavost a ochota personálu
Výběr procedur
Dobré jídlo, možnost výběru mnoha různých salátů a pochutin
Vlastní železitý uhličitý pramen
Příroda a prostředí v okolí hotelu
Útulný světlý čistý...


2. 6. 2016

Lázeňský hotel ROYAL jsem si oblíbila již před více než 10 lety a stále mě zde dokáží něčím milým překvapit. Od milého a vstřícného personálu po skvělou léčebnou péči. Myslela jse si, že již spokojenejší být nemohu, ale stalo se. Doporučuji pobyt v tomto skvělém hotelu a těším se na září! Marcela Březinová


19. 5. 2016

ROYAL mohu doporučit s naprosto čistým svědomím:

V hotelu Royal jsem absolvovala lázeňskou péči na jaře v minulém roce. Není absolutně nic, co by se dalo vytknout a to jak po odborné stránce týkající se lékařské péče , procedur, přístupu k pacientům, ubytování a úžasného stravování. Mohu doporučit s naprosto čistým svědomím.

Lea Tomková


LUHAČOVICE

10. 1. 2016

Pěkný wellness týden:

Užili jsme si pěkný wellness týden v hotelu Antoaneta, můžeme všem doporučit. Výtečná kuchyně a milá obsluha. Masáže, bazén, sauna i koupele jsou přímo v hotelu, což jsme ocenili v lednovém počasí.
Děkujeme všem, kteří se o nás moc hezky starali po celý pobyt.


7. 10. 2015

Klient navštívil hotely MIRAMARE Luhačovice a všem vřele doporučuje pobyt:

S pobytem v těchto lázních jsem byl po všech stránkách spokojen. Můžu vřele doporučit svým známým a rád se k Vám vrátím. Děkuji za péči celému personálu.


27. 9. 2015

Manželé Procingerovi se do hotelu MIRAMARE rádi vracejí:

Již několikrát jsme s manželem absolvovali týdenní pobyt pro seniory jako samoplátci v hotelu Miramare. A naši spokojenost dokazujeme tím, že jsme si ho opět objednali na říjen 2015. Moc se na Vás všechny těšíme.


OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

15. 3. 2017

Ještě jednou Vám velice děkuji za velmi příjemné ubytování v lázních - ve vile Vlasta. Po Vaši prvotní informaci, že budu právě tam, jsem byla docela zklamaná, protože jsem dříve bývala ubytována jen v hlavní budově a to jsem si také moc pochvalovala. Nicméně, jestli bude nějaké "příště", tak už jenom "Vlastu". :-) Klidné, milé prostředí a byla jsem nenásilně "donucena" chodit, což bylo dost přínosné :-)

Ještě jednou VELIKÉ DÍKY VÁM VŠEM!!!!  Naprostá...


27. 2. 2017

Dobrý den, v lázních jsem byl poprvé, takže nemohu s ničím bohužel srovnávat, ale určitě to nemění nic na tom, že jsem byl velice překvapen profesionální a stoprocentní péčí o nás pacienty. Vaše lázně nejsou jen výmečné tím, že veškeré procedury jídelna s restaurací a ordinacemi jsou v jedné budově, ale hlavně přístupem veškerého kvalitního personálu. Určitě bych nechtěl na někoho zapomenout, ale počínaje primářem, lékaři obzvlášť dermatologů,...


13. 12. 2016

Vážení,končím léčebný pobyt ve vašem zařízení.

Několika větami bych rád složil poklonu nejen těmto lázním, ale i veškerému personálu.Již přijezd sem naznačil, že nejsem v průměrném zařízení.přijemný park, milá budova.A pak milé překvapení jak na běžícím páse.Je velmi těžké někoho upřednostit.Veškerý personál od recepční,přes pokojské ,i personál léčebného části( úžasná erudice všech),vedení lázní a lékaři zaslouží absolutorium.Všichni...