Ohlasy našich hostů

VELKÉ LOSINY

20. 1. 2019

Ve Vašem hotelu se nám strašně moc líbilo. Byl zde velmi příjemný personál. A jídlo bylo chuťově velmi výborné! Děkujeme.

Klienti Wellness hotelu DIANA


10. 1. 2019

Velmi se mi líbila návštěva městského kina. Zrovna tak svařákový podvečer. Ukázky tanců byly taky moc fajn. Výběr hudby a barman show už bylo slabší. Perfektní kuchyně, milý personál, skvělá atmoška v kavárně. Děkuji za kalendář, moc mě potěšil.


5. 1. 2019

Chtěla jsem moc poděkovat za krásný Silvestrovský pobyt v hotelu Diana, vše bylo super - jídlo, personál a mladý masér.

Klienti Hotelu DIANA.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

2. 12. 2017

Dobrý den,
doporučuji tento lázeňský hotel všem, co hledají nadstandardní péči jak v lázeňské léčbě tak i k přístupu veškerého personálu.
Výborná strava a krásné čisté prostředí.
Děkuji manželé Ličkovi


18. 7. 2017

Hotel je umístěn v kopci nad kolonádou v pěkném prostředí, interiér hotelu je velmi pěkně a vkusně vyzdoben. Všude perfektně čisto. Personál je velmi vstřícný, milý a ochotný.
Na pokojích je prováděn každodenní úklid, pravidelná výměna ručníků a ložního prádla. Restaurace podává chutná a hezky upravená jídla, občas je stravování formou rautu. Vždy je na výběr dostatek zeleninových salátů a dezertů. Snídaně jsou formou švédského stolu se servírovaným...


18. 5. 2017

Letos v březnu jsme byli s manželkou opět na léčebném pobytu v hotelu ROYAL Mariánské lázně.
Byli jsme oba zvědaví jestli se za uplynulý rok něco změnilo v rámci léčebného pobytu. Byli jsme opět velmi mile překvapeni jak kvalitou služeb tak příjemným a milým chováním veškerého personálu hotelu, počínajíc paní primářkou MUDr. Magdalenou Kozlovskou dále fyzioterapeutičkami Hankou Rochovou a Martinou Mácovou,všemi sestřičkami . V neposlední řadě patří poděkování...


LUHAČOVICE

10. 1. 2016

Pěkný wellness týden:

Užili jsme si pěkný wellness týden v hotelu Antoaneta, můžeme všem doporučit. Výtečná kuchyně a milá obsluha. Masáže, bazén, sauna i koupele jsou přímo v hotelu, což jsme ocenili v lednovém počasí.
Děkujeme všem, kteří se o nás moc hezky starali po celý pobyt.


7. 10. 2015

Klient navštívil hotely MIRAMARE Luhačovice a všem vřele doporučuje pobyt:

S pobytem v těchto lázních jsem byl po všech stránkách spokojen. Můžu vřele doporučit svým známým a rád se k Vám vrátím. Děkuji za péči celému personálu.


27. 9. 2015

Manželé Procingerovi se do hotelu MIRAMARE rádi vracejí:

Již několikrát jsme s manželem absolvovali týdenní pobyt pro seniory jako samoplátci v hotelu Miramare. A naši spokojenost dokazujeme tím, že jsme si ho opět objednali na říjen 2015. Moc se na Vás všechny těšíme.


OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

15. 3. 2017

Ještě jednou Vám velice děkuji za velmi příjemné ubytování v lázních - ve vile Vlasta. Po Vaši prvotní informaci, že budu právě tam, jsem byla docela zklamaná, protože jsem dříve bývala ubytována jen v hlavní budově a to jsem si také moc pochvalovala. Nicméně, jestli bude nějaké "příště", tak už jenom "Vlastu". :-) Klidné, milé prostředí a byla jsem nenásilně "donucena" chodit, což bylo dost přínosné :-)

Ještě jednou VELIKÉ DÍKY VÁM VŠEM!!!!  Naprostá...


27. 2. 2017

Dobrý den, v lázních jsem byl poprvé, takže nemohu s ničím bohužel srovnávat, ale určitě to nemění nic na tom, že jsem byl velice překvapen profesionální a stoprocentní péčí o nás pacienty. Vaše lázně nejsou jen výmečné tím, že veškeré procedury jídelna s restaurací a ordinacemi jsou v jedné budově, ale hlavně přístupem veškerého kvalitního personálu. Určitě bych nechtěl na někoho zapomenout, ale počínaje primářem, lékaři obzvlášť dermatologů,...


13. 12. 2016

Vážení,končím léčebný pobyt ve vašem zařízení.

Několika větami bych rád složil poklonu nejen těmto lázním, ale i veškerému personálu.Již přijezd sem naznačil, že nejsem v průměrném zařízení.přijemný park, milá budova.A pak milé překvapení jak na běžícím páse.Je velmi těžké někoho upřednostit.Veškerý personál od recepční,přes pokojské ,i personál léčebného části( úžasná erudice všech),vedení lázní a lékaři zaslouží absolutorium.Všichni...