Ohlasy našich hostů

VELKÉ LOSINY

20. 1. 2019

Ve Vašem hotelu se nám strašně moc líbilo. Byl zde velmi příjemný personál. A jídlo bylo chuťově velmi výborné! Děkujeme.

Klienti Wellness hotelu DIANA


10. 1. 2019

Velmi se mi líbila návštěva městského kina. Zrovna tak svařákový podvečer. Ukázky tanců byly taky moc fajn. Výběr hudby a barman show už bylo slabší. Perfektní kuchyně, milý personál, skvělá atmoška v kavárně. Děkuji za kalendář, moc mě potěšil.


5. 1. 2019

Chtěla jsem moc poděkovat za krásný Silvestrovský pobyt v hotelu Diana, vše bylo super - jídlo, personál a mladý masér.

Klienti Hotelu DIANA.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

15. 3. 2019

Dobrý den,
doporučuji tento lázeňský hotel všem, co hledají nadstandardní péči jak v lázeňské léčbě tak i k přístupu veškerého personálu.
Výborná strava a krásné čisté prostředí.
Děkuji manželé Ličkovi


14. 3. 2019

Pokoj byl velice hezký a velký. V cafe ROYAL široká nabídka nápojů, především alkoholické koktejly byly naprosto výborné. Uvítala bych možnost platit kartou a otevírací doba by mohla být delší. :-)

Pobyt se mi celkově moc líbil. Markéta Mikšíková


5. 3. 2019

Je velice milé a příjemné se k vám vracet a užívat si zde volný čas. Za vše moc děkuji. A všem svým známým doporučuji!, popřípadě je sem posílám. Máme vás moc rádi! Pana ředitele a jeho úsměv, paní primářku a její úsměv a kuchyň a recepci i všechny ostatní. Za rok opět na viděnou!

Andrea Sklenářová


LUHAČOVICE

10. 1. 2016

Pěkný wellness týden:

Užili jsme si pěkný wellness týden v hotelu Antoaneta, můžeme všem doporučit. Výtečná kuchyně a milá obsluha. Masáže, bazén, sauna i koupele jsou přímo v hotelu, což jsme ocenili v lednovém počasí.
Děkujeme všem, kteří se o nás moc hezky starali po celý pobyt.


7. 10. 2015

Klient navštívil hotely MIRAMARE Luhačovice a všem vřele doporučuje pobyt:

S pobytem v těchto lázních jsem byl po všech stránkách spokojen. Můžu vřele doporučit svým známým a rád se k Vám vrátím. Děkuji za péči celému personálu.


27. 9. 2015

Manželé Procingerovi se do hotelu MIRAMARE rádi vracejí:

Již několikrát jsme s manželem absolvovali týdenní pobyt pro seniory jako samoplátci v hotelu Miramare. A naši spokojenost dokazujeme tím, že jsme si ho opět objednali na říjen 2015. Moc se na Vás všechny těšíme.


OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

11. 3. 2019

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Sirnatých lázní. Dnes jsem ukončila ambulantní procedury. Protože to pro mne byly první lázně, tak to byl pro mne nejdříve trošku šok, protože nejsem zvyklá, aby se o mne někdo staral. Ale musím říct, že to bylo úžasné. Všichni Vaši zaměstnanci pracují perfektně, profesionálně. Pochopila jsem, že rehabilitace může probíhat tak trošku jinak, než jsem zatím měla možnost poznat. Pan Pavel Klišík se asi...


15. 3. 2017

Ještě jednou Vám velice děkuji za velmi příjemné ubytování v lázních - ve vile Vlasta. Po Vaši prvotní informaci, že budu právě tam, jsem byla docela zklamaná, protože jsem dříve bývala ubytována jen v hlavní budově a to jsem si také moc pochvalovala. Nicméně, jestli bude nějaké "příště", tak už jenom "Vlastu". :-) Klidné, milé prostředí a byla jsem nenásilně "donucena" chodit, což bylo dost přínosné :-)

Ještě jednou VELIKÉ DÍKY VÁM VŠEM!!!!  Naprostá...


27. 2. 2017

Dobrý den, v lázních jsem byl poprvé, takže nemohu s ničím bohužel srovnávat, ale určitě to nemění nic na tom, že jsem byl velice překvapen profesionální a stoprocentní péčí o nás pacienty. Vaše lázně nejsou jen výmečné tím, že veškeré procedury jídelna s restaurací a ordinacemi jsou v jedné budově, ale hlavně přístupem veškerého kvalitního personálu. Určitě bych nechtěl na někoho zapomenout, ale počínaje primářem, lékaři obzvlášť dermatologů,...