Ohlasy našich hostů

VELKÉ LOSINY

1. 6. 2019

Bol som velmi spokojný a ďakujem za príjemný pobyt. V ďalšej práci Vám prajem zdravie a vela spokojných zákazníkov.

(klient KLP / Šárka)


24. 5. 2019

Od loňského roku se zde hodně změnilo – větší pořádek v parku, krásná nová úprava v prostoru před kavárnou, celkově příjemný pohled, úžasný průchod z Elišky I do Elišky II, velice zapadá do prostoru a nepůsobí rušivě, jistě velký přínos pro handicapované pacienty i pro personál. Na závěr, nedívá se hezky na to, jak chátrá altánek u pramene Karel a samozřejmě ty přístupové cesty k němu, vím, nelze vše najednou, snad na něj někdy přijde řada.


22. 5. 2019

Vážení a milí, chtěli bychom vám touto cestou velmi poděkovat za týdenní pobyty ve vašich lázních, které si užíváme z jara a na podzim už 4 rok a jsme tu hodně spokojení a rádi se vracíme, našemu zdraví to hodně prospívá. Dále bychom chtěli poděkovat vašemu celému personálu: recepci, číšníkům, kuchařům za výborné jídlo, pokojským, údržbářům. Jmenovitě: Paní Střelcové, panu Láďovi, který nám opravil vrzající postel, jsou velmi rychlí a příjemní.


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

21. 5. 2019

Takto příjemný personál se jen tak nevidí, bhužel to není v ČR standardem. Moc děkujeme všem od paní recepční, obsluze kavárny, paní uklízečce a obsluze restaurace za ochotu a opravdu výjimečně příjemný pobyt. Děkujeme!

Tomáš Novotný s rodinou


15. 3. 2019

Dobrý den,
doporučuji tento lázeňský hotel všem, co hledají nadstandardní péči jak v lázeňské léčbě tak i k přístupu veškerého personálu.
Výborná strava a krásné čisté prostředí.
Děkuji manželé Ličkovi


LUHAČOVICE

1. 6. 2019

Velice ráda chci vyjádřit svoji vděčnost a poděkování paní masérce Zdeňce za její odborné nasazení a mimořádný lidský přístup při léčbě pohybového ústrojí. Každá její masáž mi přinesla úlevu od bolestí kloubů, a tak umožnila snadnější a rychlejší chůzi. Ještě jednou veliká pochvala a veliké dík!

Hudcová


24. 5. 2019

Po třech týdnech zase odjíždím zcela spokojená z lázeňského domu MIRAMARE. Fyzioterapeuti skvělí, ochotní, empatičtí. Restaurace - skvělá kuchyně a díky paní Veronice, která je usměvavá a ochotná i úsměv přidá, krásná atmosféra.

Jsem tady už po třetí a věřím, že ne naposledy. Jen jedna prosba, štamgastům byste mohli pokojíčky rezervovat i mailem. Děkuji za vše a za rok snad.

Tóthová Libuše


20. 5. 2019

Velká pochvala umění kuchařskému a výborné a vždy ochotné obsluze vašich servírek. U bazénu ochotná děvčata. Úsměv je vždy dobrá a přátelská vizitka. Děkujeme.

Marie Sýkorová z Karlových Varů


OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

10. 6. 2019

Moc krásné a klidné prostředí, lázně vypadají velice moderně, vybavení pokojů, aspoň co jsem viděla a mohu posoudit dle jednolůžkového v podkroví, je naprosto dokonalé a i maminka trávicí tu měsíc svého ozdravného pobytu po operaci je nadšená. Pokoj tu má vlastní sociální zázemí, miniledničku, televizi, malý trezorek, střešní okna dokonce síť proti hmyzu, postel je přiměřeně vysoká, takže je naprosto perfektní i pro starší osoby nebo někoho po operaci...


22. 5. 2019

Příjemné lázeňské prostředí, příjemný personál, super kuchyně, krásná příroda.

Radovan Löffler


1. 5. 2019

Chtěly bychom touto cestou poděkovat všem pracovníkům vašich skvělých lázní za příkladnou péči o pacienta. Ve vašich lázních jsme byly již po šesté, a opět jsme se přesvědčily o profesionalitě s jakou ke své práci přistupujete.

Moc vám všem děkujeme a doufáme, že budeme moci využít vašich služeb a pohostinnosti i v dalších letech.

Zdeňka Ševčíková a Věra Spanilá, Vyškov