Lázeňské pobyty na redukci váhy

Lázně jsou lepší než „zázračné" diety. Milujete křupavé pečivo, neodoláte dát si k televizi večer pravidelně brambůrky nebo jste bez sebe z vůně čokolády? Máme pro vás tip, jak s tím vším jednou provždy skoncovat – LÁZNĚ!

Nezačínejte s dalšími dietními experimenty ani se nenechte zmást „zaručenými" doplňky výživy v podobě koktejlů nebo tablet. Nic z toho vám obvykle nepomůže. K tomu zhubnout a za chvíli zase nepřibrat vede jediná cesta – zdravý životní styl plný pohybu a vyvážené pestré stravy.

Jak mi mohou pomoci lázně

  • Prevence

Obezita přináší řadu zdravotních komplikací a rizik a zhoršuje kvalitu života. Boj s nadváhou a obezitou je součástí prevence vzniku civilizačních nemocí.

  • Individuální přístup

Během pobytu individuálně s lidmi probíráme všechny komplikace a objasňujeme jim, jaká pozitiva konkrétně danému jedinci úbytek hmotnosti může přinést.

  • Zdravé stravování a pohyb

Doporučujeme individuální nízko energetickou dietu a vhodnou pohybovou aktivitu. Důležitou roli hraje i navození psychické rovnováhy jedince a zbavení se stresu.

  • Typické LÁZEŇSKÉ procedury

Individuální konzultace s nutriční terapeutkou a speciální dieta, určení BMI indexu a podílu tuku v těle, kondiční gymnastika, gymnastika v bazénu, cvičení na míčích, nordic walking s odbornou instruktáží, akupunktura, přístrojová lymfodrenáž, klasická masáž éterickými oleji částečná, anticelulitidová masáž břečťanovým gelem.

Nabídka pobytů

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Nebyl nalezen žádný záznam odpovídající zadaným parametrům.

LUHAČOVICE

Léčba dýchacích cest

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, edukace s dietní sestrou, 18 lázeňských procedur, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Lázeňský pobyt zaměřený na léčbu po prodělaném onemocnění dýchacích cest. Celostní přístup, komplexní spojení lázeňských procedur, přírodních minerálních pramenů a zdravé stravy pod dohledem našich odborníků.

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 4.900 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný plán je stanoven na základě zdravotního stavu klienta a je určený ke kompletní regeneraci organismu. Pečujte o své zdraví v Lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře