Lázeňské pobyty na redukci váhy

Lázně jsou lepší než „zázračné" diety. Milujete křupavé pečivo, neodoláte dát si k televizi večer pravidelně brambůrky nebo jste bez sebe z vůně čokolády? Máme pro vás tip, jak s tím vším jednou provždy skoncovat – LÁZNĚ!

Nezačínejte s dalšími dietními experimenty ani se nenechte zmást „zaručenými" doplňky výživy v podobě koktejlů nebo tablet. Nic z toho vám obvykle nepomůže. K tomu zhubnout a za chvíli zase nepřibrat vede jediná cesta – zdravý životní styl plný pohybu a vyvážené pestré stravy.

Jak mi mohou pomoci lázně

  • Prevence

Obezita přináší řadu zdravotních komplikací a rizik a zhoršuje kvalitu života. Boj s nadváhou a obezitou je součástí prevence vzniku civilizačních nemocí.

  • Individuální přístup

Během pobytu individuálně s lidmi probíráme všechny komplikace a objasňujeme jim, jaká pozitiva konkrétně danému jedinci úbytek hmotnosti může přinést.

  • Zdravé stravování a pohyb

Doporučujeme individuální nízko energetickou dietu a vhodnou pohybovou aktivitu. Důležitou roli hraje i navození psychické rovnováhy jedince a zbavení se stresu.

  • Typické LÁZEŇSKÉ procedury

Individuální konzultace s nutriční terapeutkou a speciální dieta, určení BMI indexu a podílu tuku v těle, kondiční gymnastika, gymnastika v bazénu, cvičení na míčích, nordic walking s odbornou instruktáží, akupunktura, přístrojová lymfodrenáž, klasická masáž éterickými oleji částečná, anticelulitidová masáž břečťanovým gelem.

Nabídka pobytů

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Vital Pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 6 lázeňských procedur včetně lékařské konzultace, volný vstup do wellness centra.

Vyzkoušejte Vital pobyt a budete opět cítit fit. Pobyt je složený z lázeňských procedur, optimální výživy a aktivního pohybu pro obnovení vitality. Načerpejte novou energii v hotelu ROYAL Mariánské Lázně.

od 15 330 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Týden pro zdraví

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3 220 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, vstup do bazénu a infrasauny.

Pečujte o své zdraví v lázních Luhačovice. Týdenní lázeňský pobyt s léčebným programem stanoveným lázeňským lékařem. Dopřejte si individuální péči v lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 13 685 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 5600 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, vstup do bazénu a infrasauny.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný plán je stanoven na základě zdravotního stavu klienta a je určený ke kompletní regeneraci organismu. Pečujte o své zdraví v Lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 16 065 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře