Rehabilitační pobyty

Rehabilitační pobyty slouží klientům, jejichž léčba vyžaduje kombinaci několika technik současně - fyzioterapie, manuální terapie, fyzikální terapie, pohybová léčba, dietologie a léčba s využitím léčivých minerálních pramenů.

Lázně ROYAL SPA jsou vhodné pro klienty s nemocemi revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, mimokloubní revmatismus, artrózy velkých kloubů, nemoci z povolání postihující pohybový systém, osteoporóza, chronické bolesti zad, stavy po náhradách velkých kloubů, stavy po ortopedických operacích a operacích páteře...

Jak mi mohou pomoci lázně

  • Profesionální rehabilitace

Kombinace účinků léčebných procedur spolu s intenzivní lázeňskou rehabilitací směřuje k obnovení přirozené rovnováhy v délce a napětí svaloviny, postavení kloubů a zatížení páteře.

  • Zmírnění bolesti

Zlepšení svalové funkce pomocí intenzivní lázeňská rehabilitace v kombinaci s blahodárnými účinky přírodních léčivých pramenů a ostatních lázeňských procedur má za následek zmírnění bolestí.

  • Typické lázeňské procedury

Koupele v léčivé vodě, vířivé a perličkové koupele, suché uhličité koupele, individuální fyzioterapie, skupinové cvičení, balanční cvičení na míčích, plynové injekce, elektroléčba, magnetoterapie.

Nabídka pobytů

VELKÉ LOSINY

Lázně na zkoušku

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Vyzkoušejte pobyt v lázních a zjistíte, že více než chemie Vám pomůže léčivá síla čistého přírodního zdroje. Zdraví spočívá v prevenci a posílení imunity. Teprve vlastní zkušenost vám pomůže odkrýt tajemství pravé relaxace v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké...

od 12 950 Kč / 7 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Lázně na zkoušku

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, volný vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt s ochutnávkou procedur nejen pro lázeňské nováčky. Skladbu procedur sestaví lékař na základě zdravotního stavu klienta. Pečujte o své zdraví v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 10 500 Kč / 7 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 16 lázeňských procedur včetně lékařského vyšetření, volný vstup do wellness centra.

Ideální pobyt pro Ty, kteří se chtějí věnovat sobě a především své tělesné schránce. Pobyt je ideálním řešením různých zdravotních problémů.

od 12 740 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Lázně na zkoušku

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2.800 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do bazénu a infrasauny.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských procedur v lázeňských hotelech MIRAMARE. Pohodová dovolená v nejkrásnějších lázních.

od 10 500 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře