1. 3. 2022

Dopřejte si jarní regeneraci v lázních ROYAL SPA

Jaro je ideálním obdobím dodat tělu novou energii a očistu. Přečtěte si naše tipy a rady, proč je jarní regenerace a detoxikace důležitá a zdraví prospěšná.


Jarní únava je důsledkem končícího zimního období, kdy na organizmus působilo mnoho negativních vlivů - nedostatek čerstvé zeleniny a ovoce, pohybu na čerstvém vzduchu, slunečního světla a velké teplotní rozdíly při přechodu z teplé místnosti do chladného počasí venku. To vše významně napomáhá hromadění škodlivých látek v organizmu. Naše tělo takto spotřebuje velké množství energie, a proto v jarním období namísto přílivu životní energie pociťujeme spíše velkou únavu, pozorujeme zhoršení stavu pokožky a svalů. Tento negativní vliv se projeví i náchylností na nemoci, nebo zhoršením již nemocí přítomných.

Dodejte svému tělu životní energii

Kombinace lázeňského prostředí, procedur a vyvážené stravy je ideálním spojením pro nastartování organizmu a dodání nové energie v jarním období

Lázeňské prostředí

Jarní regeneraci je vhodné provádět v období klidu, ne počas nadměrné fyzické a psychické zátěže. Proto je změna prostředí a klimatu v kombinaci s pohybem na čerstvém vzduch zdraví prospěšná. Všechna lázeňská místa - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny poskytují širokou škálu možností - procházky v přírodě, korzování po lázeňských kolonádách a parcích v kombinaci s pitnou kúrou léčivých minerálních pramenů nebo nordic walking. Všechny destinace

Lázeňské procedury

Při regeneraci a očistě organizmu potřebuje tělo energii na rozklad toxinů, proto velký výdaj energie není vhodný. Člověk by se cítil velmi unaveně a ospale. Vhodná kombinace lázeňských procedur pomáhá zlepšit náladu, funkci jednotlivých orgánů a spánku. Při potížích se svaly a pokožkou napomáhají speciální masáže, saunovaní, různé očistné koupele a řízená rehabilitační cvičení s našimi fyzioterapeuty. Obzvlášť vhodná jsou cvičení, kde se věnuje zvýšená pozornost dýchání - zásobuje tělo kyslíkem a podporuje pohyb lymfy.  S výběrem lázeňských procedur vám poradí náš odborný personál nebo nás můžete kontaktovat přes Poradnu lékaře.

Vyvážená strava

Vyvážená strava je důležitou součástí jarní regenerace a očisty. Ve všech našich lázeňských hotelech a resortech doplňujeme v jarním období jídelníček o bylinné čaje a ovocné šťávy, sezónní ovoce a zeleninu a připravujeme jídla vhodná pro doplnění antioxidantů, minerálů a vitamínů. Nabízíme možnost dietního stravování a konzultace s nutričními terapeuty, kteří ve spolupráci s lékařem připraví jídelníček na míru. 

Jarní Nabídka pobytů

Záleží na Vás jakou lázeňskou destinaci a délku pobytu si vyberete. Pro jarní období jsme pro Vás vybrali tyto pobyty:

Mariánky s marjánkou

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 3 noci, plná penze, lékařská konzultace, 4 lázeňské procedury s produkty z konopí, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte do Mariánských Lázní vyzkoušet blahodárné účinky konopných produktů. Připravili jsme pro Vás balíček procedur zaměřený na využití léčivých účinků konopí při koupelích, masážích nebo zábalech.

od 6 450 Kč / 3 noci / os.

Relax v týdnu

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 2, 3, 4, 5 nocí, polopenze, 2 - 3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Relaxujte v týdnu v lázních Luhačovice a využijte cenově zvýhodněné pobyty od neděle do pátku. V hotelu VILA ANTOANETA si užijete lázeňské procedury od profesionálů a úžasné vodní relax centrum.

od 3 400 Kč / 2 noci / os.

Relax v týdnu

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 2, 3, 4, 5 nocí, polopenze, 2 - 4 lázeňské procedury dle počtu nocí, volný vstup do vodního relax centra.

Užijte si relaxaci v průběhu týdne od neděle do pátku za zvýhodněné ceny. Ubytujte se v hotelu VILA VALAŠKA, kde budete mít své soukromí ve stylových apartmánech od arch. Dušana Jurkoviče.

od 4 600 Kč / 2 noci / os.

Pobyt pro seniory

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 7 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt pro seniory na posílení zdraví a vitality. Dopřejte si láznění v příjemném prostředí lázní Ostrožská Nová Ves, procházky rozsáhlým parkem a kulturní vyžití v lázeňské kavárně.

od 12 040 Kč / 7 nocí / os.

Jarní regenerace

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2, 3 a 5 nocí, polopenze, kredit na procedury, pitný režim a vyvážená strava, volný vstup do hotelového wellness centra.

Očistěte na jaře tělo i duši! Pobyt spojený s odpočinkem, ale i s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví a duševní pohodě. Na jaře se vše probouzí k životu. Pokud chcete i vy vykročit do jarního období jako nový člověk, nastartujte své tělo jarní detoxikací, kterou u...

-10%
4 325 Kč
od 3 892 Kč / 2 noci / os.

Lázeňský relax

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 nebo 5 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 3 lázeňské procedury, vstup do termálního bazénu.

Pobyt v lázních v průběhu týdne od neděle do pátku. Zbylo Vám ještě pár dnů dovolené? Máme pro vás tip na intenzivní relax v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny v podhůří Jeseníků.

od 8 000 Kč / 4 noci / os.