23. 3. 2023

Dopřejte si jarní regeneraci v lázních ROYAL SPA

Jaro je ideálním obdobím dodat tělu novou energii a očistu. Přečtěte si naše tipy a rady, proč je jarní regenerace a detoxikace důležitá a zdraví prospěšná.


Jarní únava je důsledkem končícího zimního období, kdy na organizmus působilo mnoho negativních vlivů - nedostatek čerstvé zeleniny a ovoce, pohybu na čerstvém vzduchu, slunečního světla a velké teplotní rozdíly při přechodu z teplé místnosti do chladného počasí venku. To vše významně napomáhá hromadění škodlivých látek v organizmu. Naše tělo takto spotřebuje velké množství energie, a proto v jarním období namísto přílivu životní energie pociťujeme spíše velkou únavu, pozorujeme zhoršení stavu pokožky a svalů. Tento negativní vliv se projeví i náchylností na nemoci, nebo zhoršením již nemocí přítomných.

Dodejte svému tělu životní energii

Kombinace lázeňského prostředí, procedur a vyvážené stravy je ideálním spojením pro nastartování organizmu a dodání nové energie v jarním období

Lázeňské prostředí

Jarní regeneraci je vhodné provádět v období klidu, ne počas nadměrné fyzické a psychické zátěže. Proto je změna prostředí a klimatu v kombinaci s pohybem na čerstvém vzduch zdraví prospěšná. Všechna lázeňská místa - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny poskytují širokou škálu možností - procházky v přírodě, korzování po lázeňských kolonádách a parcích v kombinaci s pitnou kúrou léčivých minerálních pramenů nebo nordic walking. Všechny destinace

Lázeňské procedury

Při regeneraci a očistě organizmu potřebuje tělo energii na rozklad toxinů, proto velký výdaj energie není vhodný. Člověk by se cítil velmi unaveně a ospale. Vhodná kombinace lázeňských procedur pomáhá zlepšit náladu, funkci jednotlivých orgánů a spánku. Při potížích se svaly a pokožkou napomáhají speciální masáže, saunovaní, různé očistné koupele a řízená rehabilitační cvičení s našimi fyzioterapeuty. Obzvlášť vhodná jsou cvičení, kde se věnuje zvýšená pozornost dýchání - zásobuje tělo kyslíkem a podporuje pohyb lymfy.  S výběrem lázeňských procedur vám poradí náš odborný personál nebo nás můžete kontaktovat přes Poradnu lékaře.

Vyvážená strava

Vyvážená strava je důležitou součástí jarní regenerace a očisty. Ve všech našich lázeňských hotelech a resortech doplňujeme v jarním období jídelníček o bylinné čaje a ovocné šťávy, sezónní ovoce a zeleninu a připravujeme jídla vhodná pro doplnění antioxidantů, minerálů a vitamínů. Nabízíme možnost dietního stravování a konzultace s nutričními terapeuty, kteří ve spolupráci s lékařem připraví jídelníček na míru. 

Jarní Nabídka pobytů

Záleží na Vás jakou lázeňskou destinaci a délku pobytu si vyberete.

 

Mariánskolázeňský elixír

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 2 noci, plná penze, 2 procedury, volný vstup do wellness centra.

Víkendový pobyt s plnou penzí a 2 wellness procedurami. Relaxace a víkendový odpočinek v Mariánských Lázních. Přijeďte si užít krásu přírody a nechte se u nás rozmazlovat.

od 5 050 Kč / 2 noci / os.

Relax v týdnu

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 2, 3, 4, 5 nocí, polopenze, 2 - 3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Relaxujte v týdnu v lázních Luhačovice a využijte cenově zvýhodněné pobyty od neděle do pátku. V hotelu VILA ANTOANETA si užijete lázeňské procedury od profesionálů a úžasné vodní relax centrum.

od 3 910 Kč / 2 noci / os.

Relax v týdnu

VILA VALAŠKA Luhačovice

Ubytování na 2, 3, 4, 5 nocí, polopenze, 2 - 4 lázeňské procedury dle počtu nocí, volný vstup do vodního relax centra.

Užijte si relaxaci v průběhu týdne od neděle do pátku za zvýhodněné ceny. Ubytujte se v hotelu VILA VALAŠKA, kde budete mít své soukromí ve stylových apartmánech od arch. Dušana Jurkoviče.

-15%
5 280 Kč
od 4 488 Kč / 2 noci / os.

Jarní regenerace

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2, 3 a 5 nocí, polopenze, kredit na procedury, pitný režim a vyvážená strava, volný vstup do hotelového wellness centra.

Očistěte na jaře tělo i duši! Pobyt spojený s odpočinkem, ale i s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví a duševní pohodě. Na jaře se vše probouzí k životu. Pokud chcete i vy vykročit do jarního období jako nový člověk, nastartujte své tělo jarní detoxikací, kterou u...

-10%
4 925 Kč
od 4 432 Kč / 2 noci / os.

Termály naplno

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 3 - 7 nocí, polopenze, kredit 150 Kč/noc na procedury, vstupy do termálního parku, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte s celou rodinou na dovolenou do Jeseníků a užijte si naplno TERMÁLY LOSINY. Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA a získejte zajímavé slevy a bonusy do termálního parku ve Velkých Losinách.

od 6 300 Kč / 3 noci / os.

Hotelový pobyt Přespěte a povečeřte

NIVAMARE Luhačovice

Ubytování na 1 a více nocí s polopenzí, vstup do dvoupodlažního wellness se saunovým světem, vstup do vyhřívaného venkovního bazénu.

Navštivte náš Lázeňský hotel Nivamare, povečeřte a přespěte. Nabízíme ubytování v krásném prostředí uprostřed nádherné přírody. Užijte si výlety do okolí a na nedalekou přehradu.

-15%
1 905 Kč
od 1 619 Kč / 1 noc / os.

Relaxační wellness pobyt

NIVAMARE Luhačovice

MIMO VÍKENDY A SVÁTKY ubytování na 2-5 nocí s polopenzí, 1-2 procedury, vstup do wellness se saunami, vyhřívaného venkovního a vnitřního bazénu

Zažijte náš nevšední wellness ve všedních dnech. Vychutnejte si překrásné výhledy na okolní lesy a přírodu. Nechte se od nás hýčkat a relaxujte při našich procedurách a dobrém jídle.

od 3 710 Kč / 2 noci / os.