Lázeňské hotely

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA disponují vybavenými balneoprovozy na evropské úrovni a nabízí odbornou lázeňskou rehabilitační péči pod dohled lékařů. Zdravotnická služba 24 hod. denně. Všechny lázeňské hotely a resorty využívají vlastní přírodní léčivé zdroje formou pitné kúry, koupelí a plavání.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázněse nachází pouhých 300 m od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Kompletní balneoprovoz a veškeré lázeňské služby pod jednou střechou. Vlastní minerální Balbínův pramen.


LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňské hotely MIRAMARE

Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovicese nachází v klidném prostředí a přesto v blízkosti centra Luhačovic. Lázeňské hotely jsou určeny především pro lázeňské hosty s různými zdravotními problémy a seniory. Komplexní služby a více jak 80 lázeňských procedur pod jednou střechou. 2 vlastní přírodní léčivé prameny - Jaroslava a sv. Josef, určené ke koupelím a pitné kúře.


LÁZNĚ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Hlavní lázeňský hotel

Hlavní hotel v lázních Ostrožská Nová Vesmalebné lázně se nachází v rozsáhlém lesoparku v srdci Moravského Slovácka. Lázně jsou vhodné pro klienty s kožními problémy (lupénka) a pohybového aparátu. Lázeňská léčba je založena na využití 2 místních sirných pramenů formou koupelí a odborné rehabilitační péči.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Lázeňský hotel Eliška

Lázeňský hotel ELIŠKA Termální lázně Velké Losinyhlavní hotel Termálních lázní Velké Losiny se nachází na okraji rozsáhlého lesoparku se stoletými stromy a vzácnými dřevinami. Lázeňský hotel disponuje balneoprovozem s vnitřním termálním bazénem a koplexními službami pod jednou střechou. Jedinečné termální sirné prameny se využívají v lázeňské léčbě pohybového aparátu a nemocí kožních.