Lázeňské hotely

Lázeňské hotely a resorty ROYAL SPA disponují vybavenými balneoprovozy na evropské úrovni.

Ve všech lázeňských hotelech nabízíme odbornou lázeňskou rehabilitační péči pod dohledem lékařů (zdravotnická služba 24 hod. denně).

Všechny lázeňské hotely a resorty využívají vlastní přírodní léčivé zdroje formou pitné kúry, inhalací, koupelí a plavání.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázněse nachází pouhých 300 m od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Kompletní balneoprovoz a veškeré lázeňské služby pod jednou střechou. Vlastní minerální Balbínův pramen. Odborná lázeňská léčba je zaměřena především na nemoci močových cest a ledvin, dýchacích cest nebo pohybového aparátu.


LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázeňské hotely MIRAMARE

Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovicese nachází v klidném prostředí a přesto v blízkosti centra Luhačovic. Lázeňské hotely jsou určeny především pro lázeňské hosty s různými zdravotními problémy (např. nemoci dýchacích cest, metabolické nebo pohybového aparátu) a seniory. Komplexní služby a více jak 80 lázeňských procedur pod jednou střechou. 2 vlastní přírodní léčivé prameny - Jaroslava a sv. Josef, určené ke koupelím a pitné kúře.


Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA Luhačoviceleží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády. Moderní lázeňský hotel tvoří 4 propojené hotelyVILA ANTOANETA (s výtahem), Vila Petřín a Pernštýn (bez výtahu) a VILA VALAŠKA (s výtahem) a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Lázeňský hotel VILA ANTOANETA disponuje úžasným vodním relax centrem - 2 bazény, Whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa.


LÁZNĚ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Hlavní lázeňský hotel

Hlavní hotel v lázních Ostrožská Nová Vesmalebné lázně se nachází v rozsáhlém lesoparku v srdci Moravského Slovácka. Lázně jsou vhodné pro klienty s kožními problémy (lupénka) a pohybového aparátu. Lázeňská léčba je založena na využití 2 místních sirných pramenů formou koupelí a odborné rehabilitační péči.


TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÉ LOSINY

Lázeňský hotel Eliška

Lázeňský hotel ELIŠKA Termální lázně Velké Losinyhlavní hotel Termálních lázní Velké Losiny se nachází na okraji rozsáhlého lesoparku se stoletými stromy a vzácnými dřevinami. Lázeňský hotel disponuje balneoprovozem s vnitřním termálním bazénem a koplexními službami pod jednou střechou. Jedinečné termální sirné prameny se využívají v lázeňské léčbě pohybového aparátu a nemocí kožních.