Nemoci metabolické - léčba cukrovky

Metabolické nemoci - lázeňská léčba cukrovky, dna, poruch metabolismu tuků, obezity. Nedílnou součástí léčby je dieta. V lázeňských hotelech ROYAL SPA v Mariánských Lázních a lázních Luhačovice vás naučíme zdravým stravovacím návykům pod dohledem nutričního terapeuta a stanovíme vhodnou lázeňskou léčbu založenou na fyzioterapii, rehabilitaci, akupunktuře.

Jak mi mohou pomoci lázně

  • Zlepšení trávení

Využíváme přírodní minerální vody formou pitné kúry, která zkvalitňuje celý metabolismus.

  • Snížení obtíží u diabetiků

Uhličité koupele pomáhají k lepšímu prokrvení končetin, přispívají ke snížení tlaku a poklesu tepové frekvence. Podobný účinek mají i suché uhličité koupele.

  • Typické LÁZEŇSKÉ procedury

Pitná kúra, minerální uhličité koupele, nožní koupele, klasické, reflexní, lymfatické a podvodní masáže, termoterapie, fyzikální terapie, cvičení pod vedením fyzioterapeuta.


LÉČBA HRAZENÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU

Léčebný pobyt hrazený Vaší zdravotní pojišťovnou můžete absolvovat v lázeňských hotelech ROYAL SPA - Mariánské Lázně a Luhačovice.

Dle Vašeho zdravotního stavu lékař vypíše návrh na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči

Zažádejte si u svého lékaře o návrh na lázně. Poradíme vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.

VÍCE INFORMACÍ


Léčebné pobyty pro samoplátce

Neschválí-li Vám zdravotní pojišťovna hrazenou lázeňskou péči, můžete absolvovat léčebný pobyt v lázních jako samoplátce.

Léčebné pobyty zaměřené na nemoci metabolické nabízíme v lázeňských hotelech ROYAL SPA - Mariánské Lázně a Luhačovice.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 16 lázeňských procedur včetně lékařského vyšetření, volný vstup do wellness centra.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný program sestavuje lékař na základě zdravotního stavu klienta. Léčebný pobyt je také vhodný k celkové regeneraci. Doporučujeme pobyt min. na 2 týdny.

od 17 850 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Týden pro zdraví

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3 360 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, vstup do bazénu a infrasauny.

Pečujte o své zdraví v lázních Luhačovice. Týdenní lázeňský pobyt s léčebným programem stanoveným lázeňským lékařem. Dopřejte si individuální péči v lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 14 070 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 5 880 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, vstup do bazénu a infrasauny.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný plán je stanoven na základě zdravotního stavu klienta a je určený ke kompletní regeneraci organismu. Pečujte o své zdraví v Lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 16 590 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře