Nemoci oběhového ústrojí

K oběhovým nemocem patří především nemoci srdce, cév a krevního oběhu. Mnoho lidí se ptá, zda je možné s nemocí bojovat. Ano lze, správnou životosprávou a udržováním kondice, ale také vhodnou lázeňskou terapií. Léčba je založena především na používání přírodního minerálního uhličitého pramene a jeho modifikací i ve velmi účinné suché podobě.

Jak mi mohou pomoci lázně

  • přírodní LÉČIVÉ PRAMENY

Koupele v přírodní uhličité minerální vodě rozšíří nejdrobnější kapiláry a následně i větší cévy. Výsledným efektem je snížení tlaku v cévách. 

  • Správný a pravidlený pohyb

Během léčby je velmi důležitý správný a pravidelný pohyb. Při lázeňských vycházkách se posiluje nejen kardiovaskulární aparát, ale na čerstvém vzduchu pak i plíce a celý organismus.

  • Typické LÁZEŇSKÉ procedury

Pitná kúra, přírodní minerální uhličité koupele, suchá uhličité koupele, kinesioterapie, fyzikální terapie, magnetoterapie, odborná rehabilitace, cvičení v bazénu, nordic walking.

Nabídka pobytů

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Lázně na zkoušku

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt s ochutnávkou procedur nejen pro lázeňské nováčky. Skladbu procedur sestaví lékař na základě zdravotního stavu klienta. Pečujte o své zdraví v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.

VELKÉ LOSINY

Týden pro zdraví

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, včetně vstupu do termálního bazénu (60 min.).

Dopřejte si víc než dovolenou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů. Výběr lázeňských procedur si můžete zvolit sami nebo vám poradíme.

od 17 850 Kč / 7 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 16 lázeňských procedur včetně lékařského vyšetření, volný vstup do wellness centra.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný program sestavuje lékař na základě zdravotního stavu klienta. Léčebný pobyt je také vhodný k celkové regeneraci. Doporučujeme pobyt min. na 2 týdny.

19 250 Kč
od 16 500 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Týden pro zdraví

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3 360 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, vstup do bazénu a infrasauny.

Pečujte o své zdraví v lázních Luhačovice. Týdenní lázeňský pobyt s léčebným programem stanoveným lázeňským lékařem. Dopřejte si individuální péči v lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 14 070 Kč / 7 nocí / os.

 

Jak do lázní se zdravotní pojišťovnou

Chcete absolvovat léčebný pobyt v lázních ROYAL SPA hrazený zdravotní pojišťovnou?

Poradíme vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči.

Více informací.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře