27. 2. 2021

Na regeneraci po Covidu jsou ideálním místem lázně

Prodělali jste v poslední době Covid-19? Přijeďte do našich lázní ROYAL SPA na doléčení. Připravili jsme pro Vás aktuální informace o možnostech lázeňské léčby zaměřené na regeneraci po prodělaném onemocnění Covid-19.


Spousta lidí po vyléčení z Covid-19 trpí následnými zdravotními potížemi, mezi které patří únava, bolesti zad, kloubů a svalů, dušnost a další nepříjemné příznaky. Cítíte-li, že potřebujete nabrat nové síly a dodat energii, přijeďte do našich lázeňských hotelů MIRAMARE v lázní Luhačovice.

lázních pocítíte uzdravující sílu přírodních léčivých zdrojů na vlastní kůži prostřednictvím koupelí, zábalů, inhalací, masáží, pitné kúry a mnoha dalších. Vhodnou kombinací lázeňských procedur pod dohledem lázeňského lékaře a nastavením vyvážené pravidelné stravy uděláte ten správný krok k rovnováze Vašeho zdraví. Jak Vám mohou pomoci lázně? Ukaž více informací

léčba po Covidu hrazená pojišťovnou

Pobyt hrazený Vaší zdravotní pojišťovnou na doléčení po Covid-19 můžete absolvovat v lázních MIRAMARE Luhačovice.

  • Komplexní lázeňská péče na 21 dnů s nástupem do 4 měsíců po propuštění z nemocnice.
  • Více informací naleznete na webových stránkách lázní MIRAMARE LuhačoviceUkaž více informací

Lázeňské pobyty se státním příspěvkem

Lázně jsou ideálním místem na doléčení po Covidu. Vhodná kombinace lázeňských procedur na bázi přírodních léčivých zdrojů, zdravé stravy a příjemného lázeňského prostředí dodají Vašemu organismu novou energii. Pobyt v lázních si můžete vybrat ze 4 destinací - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves nebo Velké Losiny.

  • Na samoplátecké lázeňské pobyty můžete čerpat státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.
  • Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistické portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů.
  • Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Voucher je možné uplatnit pouze po předchozím nahlášení při rezervaci, nejpozději před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

Ukaž nabídku pobytů

MY CHRÁNÍME VÁS, VY CHRÁNÍTE NÁS

S ohledem na současnou situaci a nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky jsme zavedli zvýšená hygienická opatření, aby byl Váš pobyt příjemný a maximálně bezpečný

Připravili jsme přehledný seznam hygienických a preventivních opatření v našich lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA. Ukaž více informací

Zažijte uzdravující sílu lázní, těšíme se na Vás. Tým lázní ROYAL SPA