Pobyty pro rodiny s dětmi

Pro dovolenou s dětmi jsou hotely ROYAL SPA ideálním místem. Prožijte společnou rodinnou dovolenou s dětmi a poznejte krásy Jeseníků nebo lázní Luhačovice.

VELKÉ LOSINY

Pro dovolenou s dětmi doporučujeme především Wellness hotel DIANA Velké Losiny v Jeseníkách. Hotel DIANA je stvořený pro rodiny s dětmi - 2 dětské koutky, venkovní dětské hřiště, vybavení v restauraci pro děti a mnoho další... Vaše děti se zaručeně nebudou nudit.

Termály naplno

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 3 - 7 nocí, polopenze, kredit 100 Kč/den na procedury, vstupy do termálního parku, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte s celou rodinou na dovolenou do Jeseníků a užijte si naplno TERMÁLY LOSINY. Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA a získejte zajímavé slevy a bonusy do termálního parku ve Velkých Losinách.

od 4 800 Kč / 3 noci / os.

Mariánské Lázně

V Lázeňském hotelu ROYAL jsme na dětskou návštěvu připraveni. Rodiče si užijí relaxaci a o děti se postarají zkušení animátoři z animačního klubu Coolonada.

Relaxační pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařská konzultace, kredit 950 Kč na lázeňské procedury, volný vstup do wellness centra.

Vyzkoušejte pobyt s ochutnávkou vámi vybraných procedur zaměřený na odpočinek a relaxaci. Pečujte o své zdraví za pomoci našich lékařů v hotelu ROYAL Mariánské Lázně a poznejte jedny z nejkrásnějších lázní.

od 10 850 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Pobyty s dětmi si můžete také užít v hotelu VILA ANTOANETA v lázních Luhačovice, kde vy i vaše děti oceníte úžasné vodní relaxační centrum a dětské hřiště.

Prodloužený víkend

VILA ANTOANETA Luhačovice

Ubytování na 3 noci, polopenze, 3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Přijeďte na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle do Luhačovic a užijte si relaxaci v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA s úžasným vodním relaxačním centrem.

od 5 550 Kč / 3 noci / os.