Rehabilitační pobyty

Rehabilitační pobyty slouží klientům, jejichž léčba vyžaduje kombinaci několika technik současně - fyzioterapie, manuální terapie, fyzikální terapie, pohybová léčba, dietologie a léčba s využitím léčivých minerálních pramenů.

Lázně ROYAL SPA jsou vhodné pro klienty s nemocemi revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, mimokloubní revmatismus, artrózy velkých kloubů, nemoci z povolání postihující pohybový systém, osteoporóza, chronické bolesti zad, stavy po náhradách velkých kloubů, stavy po ortopedických operacích a operacích páteře...

Jak mi mohou pomoci lázně

  • Profesionální rehabilitace

Kombinace účinků léčebných procedur spolu s intenzivní lázeňskou rehabilitací směřuje k obnovení přirozené rovnováhy v délce a napětí svaloviny, postavení kloubů a zatížení páteře.

  • Zmírnění bolesti

Zlepšení svalové funkce pomocí intenzivní lázeňská rehabilitace v kombinaci s blahodárnými účinky přírodních léčivých pramenů a ostatních lázeňských procedur má za následek zmírnění bolestí.

  • Typické lázeňské procedury

Koupele v léčivé vodě, vířivé a perličkové koupele, suché uhličité koupele, individuální fyzioterapie, skupinové cvičení, balanční cvičení na míčích, plynové injekce, elektroléčba, magnetoterapie.

Nabídka pobytů

VELKÉ LOSINY

Týden pro zdraví

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, včetně vstupu do termálního bazénu (60 min.).

Dopřejte si víc než dovolenou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů. Výběr lázeňských procedur si můžete zvolit sami nebo vám poradíme.

od 17 850 Kč / 7 nocí / os.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Lázně na zkoušku

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt s ochutnávkou procedur nejen pro lázeňské nováčky. Skladbu procedur sestaví lékař na základě zdravotního stavu klienta. Pečujte o své zdraví v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 16 lázeňských procedur včetně lékařského vyšetření, volný vstup do wellness centra.

Léčebný lázeňský pobyt pod dohledem lékaře. Léčebný program sestavuje lékař na základě zdravotního stavu klienta. Léčebný pobyt je také vhodný k celkové regeneraci. Doporučujeme pobyt min. na 2 týdny.

od 17 850 Kč / 7 nocí / os.

LUHAČOVICE

Týden pro zdraví

MIRAMARE Luhačovice

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3 360 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, vstup do bazénu a infrasauny.

Pečujte o své zdraví v lázních Luhačovice. Týdenní lázeňský pobyt s léčebným programem stanoveným lázeňským lékařem. Dopřejte si individuální péči v lázeňských hotelech MIRAMARE Luhačovice.

od 14 070 Kč / 7 nocí / os.

Poradna lékaře

Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte si rady s vhodným výběrem lázeňských služeb?

Nebojte se poslat dotaz do poradny lékaře.

Naši lékaři vám rádi doporučí vhodnou lázeňskou léčbu a odpoví na dotazy ohledně lázeňství.

Zeptejte se lékaře